Per pirmąsias septynerias šio sezono rungtynes „Jazz“ iškovojo keturias pergales ir patyrė tris nesėkmes. Nuo šios akimirkos aukščiausią pavarą įjungusi Jutos valstijos komanda šiuo metu yra laimėjusi net 21 iš pastarųjų 23 žaistų susitikimų.

Antra geriausia gynyba visoje lygoje iki šios nakties dvikovos pasižymėję šeimininkai pirmoje rungtynių pusėje nesugebėjo sustabdyti 10 taškų pirmame kėlinuke pelniusio LaMelo Ballo vedamų „Hornets“. Įsibėgėję svečiai per pirmus du kėlinukus pelnė net 67 taškus ir į ilgąją pertrauką išsinešė trijų taškų pranašumą.

Po trijų ketvirčių „Jazz“ stojo į lemiamą kėlinuką persvėrę rezultatą ir pirmaudami minimaliu skirtumu, tačiau per pirmąsias tris su puse jo minutės šeimininkai subombardavo varžovų krepšį net šešiais taikliais tritaškiais, pradėjo ketvirtį spurtu 20:2 ir nebepaleido iniciatyvos iš savo rankų.

Antrąsias ir paskutines šio reguliariojo sezono rungtynes su Šarlotės ekipa žaidę „Jazz“ pirmoje tarpusavio dvikovoje užfiksavo naują klubo rekordą pataikydami 25 tritaškius. Po aštuoniolikos dienų vykusioje šios nakties akistatoje Jutos klubas jį pagerino dar kartą – žadą atimančiu taiklumu atakavę šeimininkų snaiperiai ne tik pataikė 28 tolimus metimus, bet ir realizavo juos aukštesniu nei 50% taiklumu (28/55).

Neįtikėtiną pasirodymą surengė 27-erių metų JAV ir Senegalo pilietybes turintis krašto puolėjas Georgesas Niangas. Penktą sezoną NBA lygoje bei ketvirtus metus Jutos klube rungtyniaujantis krepšininkas tiesiog negalėjo nepataikyti – 21 tašką pelnęs žaidėjas tą padarė pataikydamas visus septynis mestus tritaškius.

Šarlotės ekipos puolime pirmais smuikais griežė taip pat po 21 tašką surinkę Ballas ir pirmuosius septynis savo karjeros sezonus Jutos klube praleidęs Gordonas Haywardas. Pastarajam tai buvo penktosios karjeros rungtynės prieš „Jazz“ ekipą, per kurias tarp stotelių Jutoje ir Šarlotėje Bostono „Celtics“ atstovavęs puolėjas yra iškovojęs tik vieną pergalę.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 23 (3/8 trit., 8 rez.perd.), Joe Inglesas (7/10 trit., 5 atk.kam., 6 rez.perd.) ir Georgesas Niangas (7/7 trit.) po 21, Jordanas Clarksonas 20 (5/10 trit.), Mike'as Conley 15 (4/9 trit., 5 rez.perd.), Rudy Gobertas (12 atk.kam.) ir Bojanas Bogdanovičius (0/4 trit.) po 10 taškų.

„Hornets“: Gordonas Haywardas ir LaMelo Ballas (6/13 dvit., 2/7 trit., 7 atk.kam., 4 rez.perd., 3 per.kam.) po 21, Malikas Monkas 20 (4/8 trit., 6 atk.kam.), P.J. Washingtonas 17, Terry Rozier 12 taškų.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį „Jazz“ namuose priims savo artimiausius persekiotojus Vakarų konferencijoje – antroje turnyro lentelės vietoje žengiančius Los Andželo „Lakers“.

Kitų rungtynių rezultatai:

Hjustono „Rockets“ (11-18) – Čikagos „Bulls“ (14-16) 100:120 (24:29, 24:25, 26:46, 26:20)

„Rockets“: Davidas Nwaba 22 (9 atk.kam.), Sterlingas Brownas 16 (4/4 trit.), Danuelis House'as ir Johnas Wallas (7 rez.perd.) po 15, Ericas Gordonas 13, Jae'Seanas Tate'as 12 taškų.

„Bulls“: Coby White'as 24 (4/7 trit., 10 atk.kam.), Zachas LaVine'as 21 (4/6 trit., 5 atk.kam., 6 rez.perd.), Wendellis Carteris 18 (13 atk.kam., 3 blk.), Thaddeusas Youngas 17 (8 atk.kam., 5 rez.perd.), Patrickas Williamsas 14, Tomašas Satoransky 10 taškų.

Oklahomos „Thunder“ (12-19) – Majamio „Heat“ (14-17) 94:108 (21:23, 33:22, 23:24, 17:29)

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 27 (8/12 dvit., 2/3 trit., 5/6 baud., 5 rez.perd.), Darius Bazley 13, Isaiah Roby 12, Luguentzas Dortas (1/8 trit.) ir Mike'as Muscala po 11 taškų.

„Heat“: Duncanas Robinsonas 22 (6/13 trit., 7 atk.kam.), Kendrickas Nunnas 20 (9 rez.perd., 3 per.kam.), Bamas Adebayo 19 (13 atk.kam., 5 rez.perd.), Jimmy Butleris 15 (9 rez.perd.), Kelly Olynykas ir Maxas Strusas po 11 taškų.

Finikso „Suns“ (20-10) – Portlando „Trail Blazers“ (18-12) 132:100 (32:26, 31:28, 37:17, 32:29)

„Suns“: Devinas Bookeris 34 (10/15 dvit., 2/2 trit., 8/8 baud.), Deandre Aytonas 19, Dario Šaričius 14 (9 atk.kam.), Cameronas Johnsonas 13, Mikalas Bridgesas 10 taškų.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 24 (1/7 trit., 7 rez.perd.), Nasiras Little'as 18, Gary Trentas 11 (3/12 trit.), Carmelo Anthony 10 taškų.

Los Andželo „Lakers“ (22-10) – Vašingtono „Wizards“ (11-17) 124:127 (33:23, 30:26, 23:31, 29:35, 9:12)

„Lakers“: LeBronas Jamesas 31 (12/19 dvit., 2/10 trit., 9 atk.kam., 13 rez.perd., 8 kl.), Montrezlas Harrellas 26 (9 atk.kam.), Kentavious Caldwell-Pope'as 21 (4/8 trit.), Kyle'as Kuzma 14 (11 atk.kam.), Alexas Caruso 11 taškų.

„Wizards“: Bradley Bealas 33 (7 atk.kam., 6 rez.perd.), Russellas Westbrookas 32 (13/24 dvit., 6/12 baud., 14 atk.kam., 9 rez.perd.), Rui Hachimura 15, Robinas Lopezas 13 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)