Klubo istorijoje to dar nebuvo. „Nets“ aukų sąraše – „Golden State Warriors“, Sakramento „Kings“, Finikso „Suns“ ir abi Los Andželo komandos „Lakers“ ir „Clippers“. Visos pergalės išskyrus dvi pasiektos dviženkliu taškų skaičiumi.

Intriga sekmadienio rungtynėse laikėsi iki pat dvikovos pabaigos. Po Kawhi Leonardo taiklių baudų metimų likus žaisti 28 sek. rezultatas buvo lygus 108:108.

Kyrie Irvingo tritaškis buvo netaiklus, tačiau kamuolį atkovojęs DeAndre Jordanas pelnė dvitaškį. K. Leonardas kitoje atakoje prasižengė puolime, o „Nets“ pergalę nuo baudų metimo linijos įtvirtino Jamesas Hardenas.

J. Hardenas buvo per plauką nuo trigubo dublio – 37 taškai, 11 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyvūs perdavimai. K. Irvingo sąskaitoje 28 taškai ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

Los Andželo komandoje rezultatyviausias buvo Paulas George'as su 34 taškais, K. Leonardas pelnė 29 taškus ir atkovojo 13 kamuolių.

Bruklino ekipai dėl traumos negalintis padėti K. Durantas praleido ketvirtas rungtynes iš eilės. Puolėjas vidutiniškai per rungtynes pelno 29 taškus, atkovoja 7,3 kamuolio ir atlieka 5,3 rezultatyvaus perdavimo. Tačiau J. Hardenas įspėja šiam grįžus per daug nesidžiaugti: „Net ir su Kevinu aikštėje nebus lengviau“.

Ne mažiau dramatiškos rungtynės vyko Naujajame Orleane.

Brandono Ingramo ir Ziono Williamsono tandemas sekmadienį ne tik padėjo panaikinti trečiame kėlinyje 24 taškų deficitą, bet ir po pratęsimo išplėšti Naujojo Orleano „Pelicans“ komandai pergalę po pratęsimo 120:115 prieš Bostono „Celtics“. „Pelicans“ per plauką išvengė šešto pralaimėjimo per paskutines 7 rungtynes.

Iš viso 33 taškus nugalėtojams pelnęs B. Ingramas likus žaisti 33 sek. pratęsime smeigė taiklų tritaškį ir įtvirtino savo ekipos triumfą. „Šįkart buvo drąsos diena. Likome kartu ir visi darėme tai, ką galime geriausia“, – kalbėjo jis.

Z. Williamsonas 24 iš 28 savo taškų pelnė antroje rungtynių dalyje. Jis taip pat atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Joshas Hartas pridėjo 17 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Bostono komandą į priekį traukė Jaysonas Tatumas, pelnęs 32 taškus ir atkovojęs 9 kamuolius. 25 taškus pridėjo Jaylenas Brownas.

Minesotos „Timberwolves“ pralaimėjimas Niujorke vietos „Knicks“ 99:103 tapo paskutiniu lašu klubo vadovybės kantrybės taurėje. „Timberwolves“ paskelbė, kad atleidžia strategą Ryaną Saundersą dėl prastų rezultatų.

Minesotos ekipa užima paskutinę vietą turnyro lentelėje su 7 pergalėmis ir 24 pralaimėjimais.

„Timberwolves“ naujuoju treneriu turėtų tapti Toronto „Raptors“ trenerio asistentas 51 metų Chrisas Finchas. Apie tai informuoja „The Athletic“ analitikas Shamsas Charania.

Anot ESPN apžvalgininko Adriano Wojnarowskio, „Raptors“ neketina stabdyti Ch. Fincho. Vyriausiojo trenerio pareigose pastarasis dirbtų pirmą kartą savo karjeroje.

Sekmadienio NBA rungtynių rezultatai:

Naujojo Orleano „Pelicans“ – Bostono „Celtics“ 120:115 (28:30, 19:33, 27:24, 34:21, 12:7)

Klivlando „Cavaliers“ – Oklahomos „Thunder“ 101:117 (28:31, 23:31, 24:24, 26:31)

Orlando „Magic“ – Detroito „Pistons“ 105:96 (28:26, 28:22, 27:28, 22:20)

Toronto „Raptors“ – Filadelfijos „76ers“ 110:103 (28:24, 24:31, 31:29, 27:19)

Niujorko „Knicks“ – Minesotos „Timberwolves“ 103:99 (30:18, 31:32, 26:21, 16:28)

Atlantos „Hawks“ – Denverio „Nuggets“ 123:115 (27:33, 37:23, 29:20, 30:39)

Los Andželo „Clippers“ – Bruklino „Nets“ 108:112 (30:28, 21:30, 28:31, 29:23)

Sakramento „Kings“ – Milvokio „Bucks“ 128:115 (28:25, 42:31, 29:26, 29:33)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)