„Nets“ (17-12) ekipa išvykoje 136:125 (36:37, 38:31, 33:20, 29:37) įrodė pranašumą prieš Sakramento „Kings“ (12-5) komandą.

Trečią kartą iš eilės laimėjusius Steve'o Nasho auklėtinius į priekį vedė tritaškių lietų surengęs Kyrie Irvingas, kuris per 28 minutes pelnė 40 taškų (6/10 dvit., 9/11 trit., 1/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Kitas „Nets“ gynėjas Jamesas Hardenas užfiksavo galingą trigubą dublį – 29 taškai (4/8 dvit., 6/10 trit., 3/3 baud.), 14 atkovotų kamuolių ir 13 rezultatyvių perdavimų.

Pamatus pergalei Bruklino klubas padėjo trečiajame ketvirtyje, kai įspūdingai spurtavo 20:0 ir pabėgo į priekį 102:80. „Kings“ ekipa sutriuškinimo išvengė tik paskutinėmis minutėmis.

„Nets“ šiame susitikime iš viso pataikė 27 tritaškius iš 47 (57 proc. taiklumas), kuomet „Kings“ įmetė 12 tolimų metimų iš 33 (36 proc. taiklumas).

„Kings“: Hassanas Whiteside'as 26 (16 atk. kam.), Cory Josephas 22, Buddy Hieldas 21, De'Aaronas Foxas ir Marvinas Bagley po 19, Tyrese'as Haliburtonas 10.

„Nets“: Kyrie Irvingas 40, Jamesas Hardenas 29 (13 atk. kam., 14 rez. perd.), Jeffas Greenas ir Landry Shametas po 13, Joe Harrisas, Tyleris Johnsonas ir DeAndre Jordanas po 10.

Tuo metu NBA lyderių mūšyje geriausios lygos komandos statusą įtvirtino „Jazz“ (23-5) krepšininkai, kurie namuose 134:123 (35:42, 37:24, 34:28, 28:29) pranoko Filadelfijos „76ers“ (18-10).

Aštuntą pergalę iš eilės pasiekę Vakarų konferencijos lyderiai nuo Rytų konferencijos lyderių pabėgo rungtynių pabaigoje, kai Royce'ui O'Nealui smeigus du tritaškius paeiliui įgijo dviženklį pranašumą 129:118.

Quino Snyderio auklėtinius į priekį vedė Jordanas Clarksonas, kuris per 29 minutes pelnė 40 taškų (5/7 dvit., 8/13 trit., 6/7 baud.).

Filadeflijos klubo neišgelbėjo Beno Simmonso rezultatyviausias karjeros mačas – australas per 38 minutes pelnė 42 taškus (15/26 dvit., 12/13 baud.), atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 9 kamuolius.

„76ers“ žaidė be traumuoto Joelio Embiido.

„Jazz“: Jordanas Clarksonas 40, Donovanas Mitchellas 24, Joe Inglesas 20, Rudy Gobertas, Royce'as O'Neale'as ir Bojanas Bogdanovičius po 11, Derrickas Favorsas 8.

„76ers“: Benas Simmonsas 42 (9 atk. kam., 12 rez. perd.), Tobiasas Harrisas 36 (10 atk. kam.), Dwightas Howardas 14 (12 atk. kam.), Sethas Curry 11.