Indianos „Pacers“ (14-14) namuose per pratęsimą 112:120 (21:24, 23:25, 26:30, 35:26, 7:15) krito prieš Čikagos „Bulls“ (11-15) klubą.

D. Sabonis per 43 minutes pelnė 25 taškus (7/17 dvit., 0/2 trit., 11/14 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 4 metimus.

Nors ir pagerino blokų bei mestų baudų metimų asmeninius sezono rekordus, lietuvis net 8 kartus suklydo, o tai yra didžiausias klaidų skaičius jo karjeroje.

Viena po kitos D. Sabonio klaidos pradėjo piltis trečiojo kėlinio pabaigoje, o Čikagos ekipa tuo metu spurtavo 12:0 bei įgijo dviženklį pranašumą 81:70.

Ketvirtajame kėlinyje „Pacers“ varžovus pasivijo, o D. Sabonio metimai ketvirčio gale išvedė klubą į priekį 101:99, bet likus žaisti 28 sekundes Zacho Lavine'o tritaškis per lietuvio rankas persvėrė rezultatą svečių naudai 104:103.

Nate'as Bjorkgrenas minutės pertraukėlės metu svarbų metimą vėl patikėjo D. Saboniui, tačiau vidurio puolėjas nepataikė, todėl „Pacers“ buvo priversti stabdyti varžovus pražanga.

Z. LaVine'as pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų, o kitoje aikštės pusėje dvitaškiu pratęsimą išplėšė Malcolmas Brogdonas.

Vis dėlto, pratęsime dominavo „Bulls“ krepšininkai. Jie spurtavo 11:4 bei atitrūkę 116:109 užsitikrino pergalę.

„Pacers“: Domantas Sabonis 25 (10 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 23 (15 atk. kam.), T.J. McConnellis 19, Justinas Holiday 15, Jeremy Lambas 12.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 30 (9 atk. kam.), Coby White'as 19, Garrettas Temple'as 16, Thaddeusas Youngas (11 atk. kam.) ir Tomašas Satoransky po 13.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (113)