Nate'o Bjorkgreno auklėtiniai svečiuose 125:113 (27:26, 35:32, 22:29, 41:26) nugalėjo Atlantos „Hawks“ (11-15) krepšininkus.

D. Sabonis per 27 minutes įmetė 14 taškų (7/11 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė ir 3 kartus suklydo.

Lietuviui esant aikštelėje „Pacers“ pelnė 13 taškų mažiau už varžovus. Tai yra prasčiausias rezultatas komandoje.

D. Sabonis atsisėdo ant atsarginių suolo ketvirtajame kėlinyje sužaidus kiek daugiau nei tris minutes ir daugiau nerungtyniavo. Tuo metu 91:98 atsilikinėję „Pacers“ rungtynių baigtį išsprendė be savo žvaigždės.

Myleso Turnerio vedama Indianapolio kluba spurtavo 10:2 bei persvėrė rezultatą savo naudai 101:100, o netrukus pridėjo spurtą 13:0 bei atsiplėšus 118:105 užsitikrino pergalę.

Domantas Sabonis rungtynėse su Atlantos "Hawks"

„Pacers“: Dougas McDermottas 26, Mylesas Turneris 19 (10 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas (8 rez. perd.) ir Aaronas Holiday po 18, Justinas Holiday 15, Domantas Sabonis 14 (13 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Hawks“: Clintas Capela 24 (10 atk. kam.), Danilo Gallinari 20, Johnas Collinsas (9 atk. kam.) ir Cameronas Reddishas po 18, Trae Youngas 15 (14 rez. perd.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (98)