„Mavericks“ lyderis L. Dončičius nugalėtojams pelnė 28 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Dvikovos pabaigoje galimybę laimėti per paskutinę ataką turėjo ir „Hawks“, tačiau Danilo Gallinari metimas iš vidutinio nuotolio tikslo nepasiekė.

Ant teisėjų išlieti pykčio iš karto po finalinės rungtynių sirenos šoko Trae Youngas. Gynėjas supyko, kad buvo pargriautas, kai statė užtvarą komandos draugui, o teisėjai pražangos nefiksavo.

„Planas buvo toks, kad kamuolį turėjau gauti aš, – kalbėjo T. Youngas, pelnęs 25 taškus ir atlikęs 15 rezultatyvių perdavimų. – Apmaudžiausia, kad buvau pargriautas, o kamuolio taip ir negavau bei neturėjau galimybės užbaigti ataką“.

Peržiūrėję epizodo vaizdo įrašą teisėjai pripažino, kad jokios klaidos jų sprendimuose nėra.

Dauguma komandų vis dar žaidžia tuščiose tribūnose, tačiau „Mavericks“ klubas antrą kartą šį sezoną leido žiūrovus į tribūnas – šį kartą jų buvo 1500 paskiepytų darbuotojų.

Mavericks“: Luka Dončičius 28 (10 atk.k., 10 rez.p.), Jalenas Brunsonas 21, Kristapas Porzingis 15.

Hawks“: Johnas Cillinsas 33, Trae Youngas 25 (15 rez.p.), Kevinas Huerteris 23.

Dramatiškai susiklostė rungtynės Los Andžele, kur „Lakers“ tik po pratęsimo 114:113 (33:37, 34:30, 23:17, 25:21, 9:8) palaužė Oklahomos „Thunder“ krepšininkus. Rungtynių didvyriu tapo LeBronas Jamesas.

„Lakers“ žvaigždė tritaškiu paskutinėje atakoje išplėšė pratęsimą, o per pratęsimą „sugadino“ varžovų ataką, kur „Thunder“ dar turėjo galimybę laimėti po taiklaus metimo.

L. Jamesas surinko 25 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius peravimus. Tai buvo 6 iš eilės titulą ginančios ekipos pergalė.

Abi komandos turėjo netekčių – „Thunder“ dėl kelio traumos nežaidė rezultatyviausias žaidėjas Shai Gilgeous-Alexanderis, o „Lakers“ vertėsi be Anthony Daviso ir svarbaus atsarginio žaidėjo Alexo Caruso.

Lakers“: LeBronas Jamesas 25, Montrezlas Harrellas 20, Dennisas Schroederis 19, Kyle'as Kuzma 15.

Thunder: Alas Horfordas 25, Kenrichas Williamsas 24.