Aikštės šeimininkai žaidė be savo žvaigždės Kevino Duranto, tačiau „Nets“ turi ir daugiau žvaigždžių. Nugalėtojams 35 taškus pelnė ir 8 rezultatyvius perdavimus atliko Kyrie Irvingas, pataikęs visus savo mestus 17 baudų metimų.

Bruklino komanda dominavo rungtynėse – įpusėjus dvikovai „Nets“ pirmavo 62:30. Tai didžiausia klubo istorijoje persvara po dviejų kėlinių nuo 2012 metų, kai „Nets“ persikėlė į Brukliną. Iki didžiausios persvaros, kai komanda dar žaidė Naujajame Džersyje, trūko 2 taškų.

Po pertraukos skirtumas rungtynėse išaugo net iki 36 taškų.

Domantas Sabonis prieš "Nets"

Į NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynes nusitaikęs D. Sabonis buvo rezultatyviausias „Pacers“ gretose su 18 taškų (5/14 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 2/4 baudos) per 35 minutes. Lietuvis atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą ir dukart suklydo.

4 pralaimėjimą iš eilės patyrę „Pacers“ krepšininkai rungtynių pradžioje iš 12 metimų pataikė vos 2 ir per pirmąsias 7 minutes sukrapštė vos 6 taškus. Ne ką geriau sekėsi antrajame ketvirtyje, kai Indianos komanda pataikė 4 metimus iš 21.

„Mes tikrai apgailėtinai atrodėme abejose aikštės pusėse. Puolime dairėmės ir buvo statiški, vietoje to, kad žaistume agresyviai“, – kalbėjo „Pacers“ strategas Nate'as Bjorkgrenas.

„Pacers“ ketvirtadienį Detroite žais su vietos „Pistons“.

Nets“: Kyrie Irvingas 35, Jamesas Hardenas 19 (11 atk.k.), Joe Harrisas 17, DeAndre Jordanas 12 (13 atk.k.).

Pacers“: Domantas Sabonis 18 (9 atk.k.), Malcolmas Brogdonas 15, T.J. McConnellas 13.