Rezultatyviausias nugalėtojų ekipoje buvo Kyle'as Andersonas, pataikęs 6 tritaškius (asmeninis rekordas) ir prisidėjęs prie klubo tritaškių rekordo – Memfio komanda pataikė 23 tritaškius. Ankstesnis rekordas buvo 21 tritaškis per rungtynes (2019 metų balandžio 10 dieną dvikovoje su „Golden State Warriors“).

„Grizzlies“ tai padėjo nutraukti 4 pralaimėjimų iš eilės seriją. Memfyje rungtynes gyvai stebėjo 1830 žiūrovų.

„Jaučiu, kad esame labai pavojinga komanda, jei galime pataikyti tokius metimus, – kalbėjo „Grizzlies“ įžaidėjas Ja Morantas. – Šioje komandoje daug metikų ir mes skatiname kiekvieną nebijoti mesti“.

J. Valančiūnui prie klubo tritaškių rekordo prisidėti nepavyko, nes du jo tolimi metimai tikslo nepasiekė. Lietuvis per 29 min. pelnė 12 taškų (6/11 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, dukart suklydo.

„Hornets“ komandoje 34 taškus pelnęs Terry Rozier kalbėjo apie prastą savo ekipos antrą rungtynių dalį: „Pradžioje mūsų pastangos tikrai buvo geros, tačiau antroje dalyje mus apleido pasitikėjimas savimi, ypač, kai varžovai pradėjo pataikyti tuos tritaškius“.

Rungtynių lūžis įvyko trečiame kėlinyje, kai K. Andersonas pataikė 4 tritaškius per mažiau nei 3 minutes. Aikštės šeimininkų spurtas 21:7 leido trečiojo kėlinio pabaigoje jiems pirmauti 101:83, o „Hornets“ intrigos atkurti jau nebeįstengė.

Jonas Valančiūnas prieš "Hornets"

Memfio komanda tarpusavio dvikovose įveikė „Hornets“ ketvirtą kartą iš eilės. JV su kompanija penktadienį svečiuose susigrums su NBA čempionų titulą ginančia Los Andželo „Lakers“ komanda.

Hornets“: Terry Rozier 34, LaMelo Ballas 17, Milesas Bridgesas (10 atk.k) ir Gordonas Haywardas po 15.

Grizzlies“: Kyle'as Andersonas 27, Dillonas Brooksas 20, Desmondas Bane'as ir Graysonas Allenas po 18, Ja Morant 15 (11 rez.p.), Jonas Valančiūnas 12 (15 atk.k.).