Nate'o Bjorkgreno auklėtiniai namuose 95:103 (20:25, 27:22, 21:28, 27:28) turėjo pripažinti Jutos „Jazz“ (19-5) pranašumą.

D. Sabonis per 34 minutes pelnė 20 taškų (5/15 dvit., 2/4 trit., 4/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Gynyboje sunkumų turėjęs lietuvis pasirodymą anksčiau laiko baigė dėl 6 asmeninių pražangų. Jam esant aikštelėje „Pacers“ pelnė 20 taškų mažiau už varžovus – tai prasčiausias rezultatas komandoje.

Domantas Sabonis rungtynėse su "Jazz"

Ketvirtojo kėlinio viduryje D. Sabonis išlygino rezultatą 83:83, bet Donovano Mitchello, Bojano Bogdanovičiaus ir Joe Ingleso metimai leido svečiams atsiplėšti 94:86.

Per paskutines minutes „Pacers“ jau neatsitiesė ir turėjo susitaikyti su trečiuoju iš eilės pralaimėjimu.

„Pacers“: Domantas Sabonis 20 (9 atk. kam.), Dougas McDermottas 18, Malcolmas Brogdonas 15, Mylesas Turneris 11 (8 atk. kam.).

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 27 (11 rez. perd., 9 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 18, Jordanas Clarksonas 17, Rudy Gobertas 16 (16 atk. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (52)