Tayloro Jenkinso auklėtiniai svečiuose 109:118 (33:31, 28:29, 30:30, 18:28) turėjo pripažinti Naujojo Orleano „Pelicans“ (12-10) pranašumą.

Nuo atsarginių suolo pakilęs J. Valančiūnas per 24 minutes pelnė 23 taškus (7/9 dvit., 2/2 trit., 3/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Iki šiol šį sezoną rezultatyviau vidurio puolėjas rungtyniavo tik kartą, kai sausio 14-ąją įmetė 24 taškus į Minesotos „Timberwolves“ krepšį. Nuo sausio 17-osios lietuvis nežaidė.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Grizzlies“ dar buvo priekyje 102:95, bet „Pelicans“ surengė pergalingą spurtą 21:5 bei išsiverždami į priekį 116:107 privertė varžovus pamiršti pergalę.

Memfio klubas pralaimėjo trečią kartą iš eilės.

„Pelicans“: Zionas Williamson 29, Brandonas Ingramas 27 (12 atk. kam.), Ericas Bledsoe 21, Lonzo Ballas 16 (7 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 23 (7 atk. kam.), Kyle'as Andersonas 21, Ja Morantas 16 (9 rez. perd.), Dillonas Brooksas 9.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (41)