„Ristūnai“ namuose po dramatiškos kovos, kuri pareikalavo ir pratęsimo, 120:118 (37:28, 25:32, 26:27, 20:21; 12:10) įveikė Orlando „Magic“ klubą (7/9).

Būtent D. Saboniui teko atsakomybė gelbėti šeimininkus baigiantis ketvirtam kėliniui: kamuolį gavęs lietuvis likus 10 sekundžių gražiais judesiais suklaidino Nikolą Vučevičių ir puskabliu kaire ranka išlygino rezultatą bei išplėšė pratęsimą – 108:108.

Papildomų penkių minučių metu „Pacers“ į priekį trūktelėjo Malcolmas Brogdonas, kuris smeigė tritaškį likus mažiau nei trims sekundėms – 120:118.

Tiesa, svečiai dar turėjo laiko savo atsakui ir Evanas Fournier metimu per D. Sabonį galėjo padovanoti pergalę saviškiams, tačiau jo šūvis tikslo nepasiekė.

Po šio mačo Indianos atstovai pakilo į antrą NBA Rytų konferencijos vietą ir šiuo metu nusileidžia tik Filadelfijos „76-ers“ (11/5).

15-ą savo dvigubą dublį iš eilės įforminęs D. Sabonis per 45 minutes surinko 18 taškų (6/8 dvitaškiai, 1/5 tritaškis, 3/4 baudos), sugriebė 11 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 5 kamuolius. Tai – naujas jo karjeros rekordas.

23 taškus nugalėtojams pelnė Malcolmas Brogdonas, po 22 – Mylesas Turneris ir Jeremy Lambas.

„Magic“ gretose išsiskyrė Evanas Fournier su 26, Nikola Vučevičius su 24 (10/29 metimai iš žaidimo, 12 atk. kam.) ir Aaronas Gordonas su 17 taškų (9 atk. kam., 9 rez. perd.).

Šį sekmadienį 20 valandą Lietuvos laiku „Pacers“ savo arenoje priims 2019-ųjų lygos čempionus Toronto „Raptors“ .

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (72)