J. Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (6-6) ekipa praėjusią naktį namuose 106:104 (25:26, 35:28, 28:22, 18:28) palaužė Filadelfijos „76ers“ (9-5).

Lietuvis per 20 minučių pelnė 9 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit., 3/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo varžovo metimą.

Į pergalę „Grizzlies“ klubą vedė traumą išsigydęs Ja Morantas. Pasveikęs įžaidėjas per 31 minutę įmetė 17 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Būtent jo baudos metimas mačo pabaigoje įtvirtino šeimininkų pergalę. Po jo Tyrese‘as Maxey dar atakavo iš toli, bet metimas skriejo pro šalį.

„Grizzlies“: Ja Morantas 17, Graysonas Allenas ir Xavieras Tillmanas po 12 , Kyle‘as Andersonas, Brandonas Clarke‘as (11 atk. kam.) ir Dillonas Brooksas po 11.

„76ers“: Shake‘as Miltonas 28, Tobiasas Harrisas 21, Tyrese‘as Maxey 12, Benas Simmonsas 11 (16 atk. kam., 9 rez. perd.).

Tuo metu Detroito „Pistons“ (3-9) su Deividu Sirvydžiu svečiuose 120:100 (29:23, 23:33, 38:19, 30:25) sutriuškino Majamio „Heat“ (4-7).

NBA vicečempionai verčiasi be Jimmy Butlerio, Tylerio Herro, Meyerso Leonardo ir Avery Bradley. Be jų komanda subyrėjo po pertraukos, kai leido varžovams spurtuoti 12:0 ir atitrūkti 87:70.

Mačo pabaigoje nugalėtojai buvo aiškūs, todėl D. Sirvydis antrą kartą išbėgo ant parketo, pirmą kartą žaidė ilgiau nei minutę ir atliko pirmuosius metimus, tačiau jie skriejo pro šalį.

20-metis lietuvis per 1 min. 4 sek. prametė du tritaškius.

„Heat“: Bamas Adebayo 28, Duncanas Robinsonas 22, K.Z. Okpala 16, Goranas Dragičius 12 (10 rez. perd.).

„Pistons“: Jerami Grantas 24 (9 atk. kam.), Derrickas Rose‘as 23, Blake‘as Griffinas 15 (8 rez. perd., 7 atk. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (46)