Kalifornijos sostinėje vykusią dvikovą įspūdinga atkarpa pradėjo Domantas Sabonis. Baudos aikštelėje absoliučiai dominavęs lietuvis vien per pirmąsias septynias rungtynių minutes spėjo sumesti 6 dvitaškius ir surinkti 12 taškų.

Iki ilgosios pertraukos „Kings“ sugebėjo pristabdyti Indianos aukštaūgį ir stabilizuoti rungtynių eigą. Taškas į tašką vykusioje dvikovoje nė viena iš komandų neatitrūko apčiuopiamesniu skirtumu, o pirmąją susitikimo pusę užbaigė rezultatą šeimininkų naudai persvėręs De'Aarono Foxo tritaškis su antro kėlinuko sirena.

Taiklus įžaidėjo tolimas metimas įkvėpė „Kings“ sėkmingam trečiajam ketvirčiui. Šeimininkai netruko susikrauti dviženklį pranašumą, tačiau prieš lemiamą kėlinuką svečiai iš Indianapolio sumažino skirtumą iki 93:97. Visgi artėjant rungtynių pabaigai Sakramento ekipa spurtavo 10:2 ir išlaikė pergalingą pranašumą savo rankose.

Pralaimėjimas sugadino kitais atžvilgiais puikų Sabonio pasirodymą – per 39 aikštėje praleistas minutes Domas surinko 28 taškus (12/20 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvius perdavimus bei tris klaidas.

Domantas Sabonis prieš "Kings"

Dešimtose sezono rungtynėse dešimtą dvigubą dublį surinkęs lietuvis lieka vienu iš dviejų šio sezono NBA krepšininkų, tokiu statistiniu pasiekimu pasižymėjusių visose žaistose rungtynėse. Be Domanto tą padaryti iki šiol pavyksta tik Klivlando „Cavaliers“ aukštaūgiui Andre Drummondui.

Pralaimėjimą patyrę „Pacers“ Rytų konferencijos turnyro lentelėje smuktelėjo į ketvirtą poziciją. Į priekį Indianpolio ekipa praleidžia Filadelfijos „76ers“ (7-4), Milvokio „Bucks“ (7-4) ir konferencijos lyderius Bostono „Celtics“ (7-3).

„Kings“: Harrisonas Barnesas 30 (8/11 dvit., 2/3 trit., 8/8 baud., 8 atk. kam.), De'Aaronas Foxas 21 (9 rez. perd.), Buddy Hieldas 18 (6/11 trit.), Richaunas Holmesas 16 (10 atk. kam., 6 blk.), Tyrese'as Haliburtonas 12 taškų.

„Pacers“: Domantas Sabonis 28 (11 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 24 (9 rez. perd.), Victoras Oladipo (2/11 trit., 6 per. kam.) ir Dougas McDermottas po 21 tašką.

Kitas rungtynes Indianos klubas žais ankstyvą trečiadienio rytą. 5 val. 30 min. Lietuvos laiku „Pacers“ lauks San Franciske įvyksianti akistata su vietos „Golden State Warriors“ klubu.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (69)