Savo pranašumą „Lakers“ įrodinėti ėmėsi jau susitikimo pradžioje, kai po dvylikos svečių be atsako pelnytų taškų rezultatas tapo 14:3 Los Andželo ekipos naudai. Šeimininkai sugebėjo kiek sumažinti savo atsilikimą, tačiau iki ilgosios pertraukos skirtumas pasiekė 19 taškų ribą.

Ketvirtame kėlinuke daugiausiai Christiano Woodo pastangomis „Rockets“ buvo prisivijo varžovus iki 11 taškų skirtumo, tačiau svečiai į tai atsakė keliomis sėkmingomis atakomis ir paskutiniąsias rungtynių minutes pavertė formalumu.

Susitikimo dėl diskvalifikacinių pražangų nebaigė net du krepšininkai. Pirmame ketvirtyje baudos aikštelėje po „Rockets“ krepšiu Markieffas Morrisas šiurkščiai pastūmė Hjustono komandos naujoką Jae'Seaną Tate'ą, o tai pamatęs DeMarcusas Cousinsas šiurkščiu judesiu pasiuntė Morrisą ant parketo.

Įsiutęs „Lakers“ krašto puolėjas šoko plėtoti konflikto, bet krepšininkus išskyrė jų komandų draugai. Už situacijos kurstymą Morrisui buvo skirta diskvalifikacinė, o Cousinsas apsiribojo technine pražanga.

Visgi Hjustono komandos aukštaūgis galiausiai aikštėje taip pat neužsibuvo. Antrame ketvirtyje nespėjus sužaisti nė minutės Cousinsas pražanga stabdė LeBrono Jameso reidą į baudos aikštelę ir siekdamas kamuolio sudavė smūgį į varžovo galvą. Už epizodą „Rockets“ vidurio puolėjui buvo skirta antrojo laipsnio nesportinė pražanga.

Dėl diskvalifikacinės pražangos rungtynių Cousinsas nebaigė jau antrą kartą šiame sezone.

Nors „Lakers“ į pergalę tradiciškai vedė Anthony Daviso ir LeBrono Jameso duetas, ryškų pėdsaką rungtynių eigoje paliko ir jaunasis krašto puolėjas Talenas Hortonas-Tuckeris. Rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidęs 20-ies metų krepšininkas per 21 minutę surinko 17 taškų (5/5 dvit., 2/3 trit., 1/1 baud.), 5 atkovotus bei 4 perimtus kamuolius ir tris rezultatyvius perdavimus.

Čempionų titulą ginantys Los Andželo krepšininkai šiame sezone kol kas yra laimėję visas penkerias varžovų aikštėse žaistas rungtynes. Naktį iš antradienio į trečiadienį „Lakers“ dar sykį susigrūms su Hjustono ekipa „Toyota Center“ arenoje.

„Rockets“: Christianas Woodas 23, Jamesas Hardenas 20 (5/6 dvit., 2/8 trit., 6 atk.kam., 9 rez.perd., 7 kl.), Johnas Wallas 14 taškų (10 atk.kam., 5 rez.perd.).

„Lakers“: Anthony Davisas 27 (9/11 dvit., 9/10 baud.), LeBronas Jamesas 18 (6/9 dvit., 1/6 trit., 3/6 baud., 7 atk.kam., 7 rez.perd.), Talenas Hortonas-Tuckeris 17, Montrezlas Harrellas 16 (8 atk.kam.), Kyle'as Kuzma 13 taškų.

Trečią kartą 2020-21 metų NBA sezone galimybę pasirodyti aikštėje gavo Niujorko „Knicks“ (5-5) atstovaujantis Ignas Brazdeikis. Lietuvos pilietybės siekiantis krepšininkas sužaidė dvi paskutiniąsias rungtynių minutes, o „Knicks“ namuose 89:114 (21:28, 17:31, 26:23, 25:32) krito prieš Denverio „Nuggets“ (5-5).

Per sužaistą laiką Ignas nė karto nemetė į krepšį bei nepasižymėjo jokiu kitu asmeninės statistikos rodikliu. Puikiai sezoną pradėjęs Niujorko klubas antrose rungtynėse iš eilės namuose pelnė vos 89 taškus ir dviženkliu skirtumu nusileido varžovams iš Vakarų konferencijos – pastarąją nesėkmę jiems įrašė Oklahomos „Thunder“.

„Knicks“: Julius Randle'as 29 (9/11 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud., 10 atk.kam., 5 rez.perd.), Elfridas Paytonas 12, Mitchellas Robinsonas 11 taškų.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 22 (10 atk.kam., 5 rez.perd.), Gary Harrisas 14, Monte Morrisas ir P.J. Dozier po 12, Paulas Millsapas ir JaMychalas Greenas (8 atk.kam.) po 10 taškų.

Kitų rungtynių rezultatai:

Detroito „Pistons“ (2-8) – Jutos „Jazz“ (6-4) 86:96 (19:34, 21:23, 28:17, 18:22)

„Pistons“: Jerami Grantas 28 (3/6 trit.), Saddiqas Bey 12, Blake'as Griffinas 10 taškų (1/7 trit.).

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 28 (4/8 trit.), Mike'as Conley 22, Jordanas Clarksonas 18 taškų.

Los Andželo „Clippers“ (7-4) – Čikagos „Bulls“ (4-7) 130:127 (22:31, 30:28, 42:35, 36:33)

„Clippers“: Kawhi Leonardas 35 (7/9 trit.), Paulas George'as 28 (5/8 trit., 7 atk.kam., 9 rez.perd.), Lou Williamsas 21, Serge'as Ibaka 10 taškų.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 45 (10/16 trit., 7 atk.kam., 7 rez.perd.), Garrettas Temple'as 18, Patrickas Williamsas 17, Thaddeusas Youngas 14, Wendellis Carteris 12, Denzelis Valentine'as 10 taškų.

Bruklino „Nets“ (5-6) – Oklahomos „Thunder“ (5-4) 116:129 (41:29, 22:28, 18:37, 35:35)

„Nets“: Kevinas Durantas 36 (9/14 dvit., 2/7 trit., 12/15 baud., 11 atk.kam.), Caris LeVertas 21, Jarrettas Allenas 15 (10 atk.kam.), Timmothe Luwawu-Cabarrot 12, Taurenas Prince'as 11, Joe Harrisas 10 taškų.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 31 (9/12 dvit., 2/4 trit., 7/8 baud., 6 atk.kam., 7 rez.perd.), Hamidou Diallo 25, Alas Horfordas 22, George'as Hillas 14, Luguentzas Dortas ir Isaiah Roby po 13 taškų.

Bostono „Celtics“ ir Majamio „Heat“ rungtynės buvo atkeltos, kadangi Floridos klubas dėl NBA koronaviruso prevencijos protokolo savo gretose nebeturėjo 8 žaidėjų, kuriuos būtų galėję registruoti susitikimui.

Minesotos „Timberwolves“ (3-7) – San Antonijaus „Spurs“ (5-5) 96:88 (25:22, 19:27, 22:20, 30:19)

„Timberwolves“: D'Angelo Russellas 27 (5/14 dvit., 4/7 trit.), Malikas Beasley 24, Nazas Reidas 11 taškų.

„Spurs“: Lonnie Walkeris 25, LaMarcusas Aldridge'as 20 (8/18 dvit., 9 atk.kam.), Patty Millsas 18 (3/13 trit.), Dejounte Murray 11 taškų.

„Golden State Warriors“ (6-4) – Toronto „Raptors“ (2-6) 106:105 (31:24, 30:27, 26:21, 19:33)

„Warriors“: Andrew Wigginsas 17 (3/10 trit., 4 blk.), Ericas Paschallis 15, Damionas Lee 13, Kelly Oubre 12 (1/6 trit.), Stephenas Curry 11 (1/10 trit., 9 atk.kam., 6 rez.perd.), Jamesas Wisemanas ir Draymondas Greenas (9 atk.kam., 10 rez.perd.) po 10 taškų.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 25 (11 atk.kam.), Fredas VanVleetas 21 (3/10 trit.), Kyle'as Lowry 17 (9atk.kam., 6 rez.perd.), Chrisas Boucher 15 (6 atk.kam., 6 blk.), O.G. Anunoby 10 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)