D. Sabonis dominavo po krepšiais, bet jo vedama Indianos „Pacers“ (6-3) komanda namie 117:125 (32:30, 21:26, 34:34, 30:35) nusileido Finikso „Suns“ (7-3).

Lietuvis pelnė 28 taškus (12/20 dvit., 0/4 trit., 4/8 baud.) ir pakartojo asmeninį karjeros rekordą atkovodamas 22 atšokusius kamuolius.

D. Sabonis tapo pirmuoju žaidėju „Pacers“ istorijoje, sugebėjusiu atlikti „dvigubą dvigubą“ dublį – pelnyti daugiau nei 20 taškų ir atkovoti daugiau nei 20 kamuolių.

Domantas Sabonis prieš Finikso "Suns"

Tai jam pavyko padaryti jau per pirmuosius tris kėlinius. Be to, vidurio puolėjas šiame mače dar ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Indianapolio klubas subyrėjo ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai leido varžovams spurtuoti 13:2 bei įgyti dviženklį pranašumą 111:98. Per likusį laiką šeimininkai neatsitiesė.

Kitas rungtynes „Pacers“ žais naktį iš pirmadienio į antradienį, kai svečiuose susitiks su Sakramento „Kings“.

„Pacers“: Domantas Sabonis 28 (22 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 22 (9 rez. perd.), Justinas Holiday 17, Victoras Oladipo 16, Mylesas Turneris 15 (10 atk. kam.), Dougas McDermottas 12.

„Suns“: Mikalas Bridgesas 34, Devinas Bookeris 25, Cameronas Johnsonas 16, Chrisas Paulas 15 (10 rez. perd.), Jevonas Carteris ir Jae Crowderis (8 atk. kam.) po 10, DeAndre Aytonas 8 (14 atk. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (195)