Asmeninių pražangų limitą šiose rungtynėse išnaudojęs Domantas Sabonis aikštėje spėjo praleisti 35 minutes, per kurias lietuvis pasižymėjo 19 taškų (8/13 dvit., 1/3 trit.), 11 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyviais perdavimais, dviem blokais ir penkiais prarastais kamuoliais.

Su pražangų problemomis Domas susidūrė dar neįpusėjus antram ketvirčiui, kai trečiąją „Pacers“ aukštaūgio nuobaudą išprovokavo atletiškasis Zionas Williamsonas. Po savo paties netaiklaus metimo akimirksniu nuo parketo atsiplėšęs „Pelicans“ puolėjas atkovojo kamuolį viena ranka ir tuo pačiu judesiu pelnė taškus nepaisydamas lietuvio pražangos.

Iki ilgosios pertraukos identiškoje situacijoje atsidūrė ir kitas Indianos komandos aukštaūgis Mylesas Turneris, trečią kartą pažeidęs taisykles kovoje dėl kamuolio su Naujosios Zelandijos milžinu Stevenu Adamsu.

Pasinaudoję spragomis varžovų priekinėje linijoje šeimininkai ėmė dominuoti po krepšiais – per pirmuosius du kėlinukus „Pelicans“ atkovotais kamuoliais pranoko svečius 30:18 ir spėjo sugriebti net 10 kamuolių po „Pacers“ krepšiu. Nepaisant to, kovingoje pirmoje susitikimo pusėje nė viena iš komandų nepirmavo didesniu nei 6 taškų skirtumu.

Trečią kėlinuką Naujojo Orleano krepšininkai pradėjo agresyviai maitindami kamuoliais Williamsoną, kuris, naudodamasis savo jėga, visais siekiais bandė išprovokuoti ketvirtąją vieno iš svečių aukštaūgių pražangą.

Nepraėjus nė trims minutėms po ilgosios pertraukos Zionas pasiekė savo tikslą ir išprovokavo ketvirtą Turnerio nuobaudą, o jau kitos atakos metu „Pacers“ vidurio puolėjas bandė blokuoti Adamso dėjimą ir taisykles pažeidė penktąjį kartą.

Aukštaūgiui sumetus baudas Williamsonas sukūrė vieną įspūdingiausių rungtynių epizodų blokuodamas Victoro Oladipo metimą, išsaugodamas kamuolį aikštėje ir po kelių akimirkų greitame puolime sugrūsdamas jį į krepšį po „alley-oop“ stiliaus Brandono Ingramo perdavimo.

Jau kitoje „Pelicans“ atakoje dar vienu galingu dėjimu krepšį sudrebino Adamsas, tačiau svečių komandos ambicijas palaikė Aarono Holiday, Oladipo ir Sabonio tritaškiai. Iki trečio kėlinuko pabaigos ketvirtą nuobaudą užsidirbo ir Domantas, tačiau Nate'as Bjorkgrenas nusprendė rizikuoti ir laikyti aukštaūgį aikštėje.

Be keitimų likusį laiką rungtyniavusio Domo pasirodymas baigėsi ketvirto kėlinuko viduryje. Lietuvis užsidirbo penktą pražangą statydamas užtvarą puolime, o lemiamą taisyklių pažeidimą išprovokavo du taškus su Domanto pražanga pelnęs Ingramas. Šie epizodai tapo „Pelicans“ spurto 19:2 dalimi.

Iki susitikimo pabaigos likus mažiau nei minutei šeimininkai turėjo 6 taškų persvarą, kurią taikliais tolimais šūviais panaikino Oladipo ir Turneris. Lemiamo metimo teisę „Pelicans“ patikėjo iš vidutinio nuotolio nepataikiusiam Ingramui, kuris savo kaltę išpirko blokuodamas sudėtingą Oladipo metimą su sirena.

Lemiamus taškus pratęsime svečiams pelnė po prasiveržimo pasižymėjęs Malcolmas Brogdonas. „Pelicans“ nebeturėjus minutės pertraukėlių Lonzo Ballas pamėgino iš už galinės linijos grąžinti kamuolį po varžovų krepšiu buvusiam Williamsonui, bet desperatiška šeimininkų ataka baigėsi netiksliu perdavimu ir nuaidėjusia sirena.

Pergalė leido „Pacers“ išlaikyti aukštą ankstyvą poziciją Rytų konferencijos turnyro lentelėje. Indianapolio klubas į priekį praleidžia tik Filadelfijos „76ers“ (6-1) ir dalinasi antra-trečia vietomis su Orlando „Magic“ (5-2) ekipa.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 31 (11/25 dvit., 1/6 trit., 8 rez. perd.), Zionas Williamsonas 24 (10 atk. kam.), Lonzo Ballas 18 (4/6 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Ericas Bledsoe 12 (11 atk. kam.), Stevenas Adamsas 10 taškų.

„Pacers“: Victoras Oladipo 25 (5/11 trit., 6 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 21 (4/9 trit., 7 atk. kam., 11 rez. perd.), Domantas Sabonis 19 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), Mylesas Turneris 17, Dougas McDermottas 11 taškų.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Indianos krepšininkai namuose priims Hjustono „Rockets“ ekipą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (63)