Dviženklį pranašumą Grizliai susikūrė jau pirmajame kėlinuke, tačiau kelių techniškų LaMelo Ballo prasiveržimų įkvėpti šeimininkai pelnė 9 taškus be atsako ir išvengė ankstyvo sutriuškinimo. Visgi to paties „Hornets“ nepavyko padaryti trečiame ketvirtyje, kuriame atitrūkę svečiai susikūrė pergalingą pranašumą.

Ketvirto kėlinuko viduryje komandas skyrė 22 taškai, tačiau Šarlotės komanda surengė spurtą 9:0 ir trumpam grąžino intrigą į rungtynes, bet susitikimo pabaigą užtikrinčiau sužaidę „Grizzlies“ šventė įtikinamą ir pelnytą pergalę.

26 minutes aikštėje praleidęs Valančiūnas per jas surinko 14 taškų (6/9 dvit., 2/4 baud.), 10 atkovotų kamuolių, po vieną rezultatyvų perdavimą bei perimtą kamuolį ir dvi klaidas. Praėjusiame reguliariajame sezone pirmą kartą karjeroje dvigubo dublio vidurkį fiksavęs uteniškis 2020-21 metų pirmenybes pradėjo penkiais dvigubais dubliais per penkerias pirmąsias komandos rungtynes.

Solidų pasirodymą surengė ir tuometiniame Prienų-Birštono „Vytauto“ klube profesionalo karjerą pradėjęs Ballas. Devyniolikmetis gynėjas per 27 minutes pasižymėjo 15 taškų (4/7 dvit., 2/7 trit., 1/2 baud.), 3 atkovotais ir 2 perimtais kamuoliais, 6 rezultatyviais perdavimais bei dviem klaidomis.

Katastrofišku taiklumu išsiskyrė „Hornets“ startinis gynėjų duetas Terry Rozier ir Devonte' Grahamas. Žaidėjai kartu pataikė vos 2 iš 21 metimo iš žaidimo bei viso surinko vos 9 taškus.

Be traumuoto Ja Moranto rungtyniaujančioje „Grizzlies“ komandoje atsiskleidė talentingąjį įžaidėją starto penkete pakeitęs Tyusas Jonesas. Gynėjas pelnė tik 6 taškus, tačiau atliko net 12 rezultatyvių perdavimų ir suklydo vos vieną sykį.

Trejose paeiliui išvykoje žaistose rungtynėse Memfio klubas iškovojo dvi pirmąsias sezono pergales. Tayloro Jenkinso auklėtiniai triumfavo Brukline ir Šarlotėje, o nesėkmingai Grizliams baigėsi tik vizitas Bostono „TD Garden“ arenoje.

„Hornets“: Bismackas Biyombo 16 (12 atk. kam.), LaMelo Ballas 15, Gordonas Haywardas ir Calebas Martinas po 14, P.J. Washingtonas 10 taškų.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 21 (5/10 trit.), Kyle'as Andersonas 18 (11 atk. kam., 5 rez. perd.), Brandonas Clarke'as 15, Jonas Valančiūnas ir Gorgui Diengas po 14, Desmondas Bane'as 10 taškų.

Po šių rungtynių į Memfį grįžtantys „Grizzlies“ artimiausiose rungtynėse „FedEx Forum“ arenoje priims NBA čempionus Los Andželo „Lakers“. Mūšį su LeBrono Jameso ir Anthony Daviso vedamais Kalifornijos krepšininkais Grizliai pradės naktį iš sekmadienio į pirmadienį, 1 val. nakties Lietuvos laiku.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (49)