Ryškiausią asmeninį pasirodymą surengė praeityje tuometiniame Prienų-Birštono „Vytauto“ klube rungtyniavęs gynėjas LaMelo Ballas. Devyniolikmetis krepšininkas per 29 minutes pasižymėjo 22 taškais (3/5 dvit., 4/5 trit., 4/4 baud.), 9 atkovotais kamuoliais, 5 rezultatyviais perdavimais, perimtu kamuoliu, bloku ir dviem klaidomis.

Rezultatyviausiai „Hornets“ klube rungtyniavęs Ballas ryškiai pranoko Dalaso komandos lyderį Luką Dončičių. Blankiai rungtyniavęs slovėnas aikštėje praleido vos 24 minutes, prametė visus penkis tritaškius ir aikštę paliko su vos 12 taškų.

Tiek ar mažiau taškų pastarąjį kartą Luka buvo surinkęs 2019-ų gruodžio 14-os rungtynėse su Majamio „Heat“, kurias slovėnas dėl traumos paliko sužaidęs tik dvi minutes.

„Mavericks“: Timas Hardaway 18, Jalenas Brunsonas 16, Maxi Kleberas ir Luka Dončičius po 12 taškų.

„Hornets“: LaMelo Ballas 22, Milesas Bridgesas 20 (16 atk.kam.), Terry Rozier 18, P.J. Washingtonas ir Gordonas Haywardas 11, Jalenas McDanielsas 10 taškų.

Kiek piečiau Teksase, San Antonijaus mieste, neprilygstamą istorinį pasiekimą užfiksavo vienu geriausių visų laikų krepšininkų tituluojamas LeBronas Jamesas. 36-ą gimtadienį šventęs keturiskart NBA čempionas dviženklį pelnytų taškų skaičių surinko tūkstantosiose rungtynėse iš eilės.

Jameso vedami Los Andželo „Lakers“ (3-2) varžovų arenoje 121:107 (35:27, 28:26, 29:29, 29:25) pranoko vietos „Spurs“ (2-2), o istorinę ribą Jamesas peržengė antrajame rungtynių kėlinuke.

Pastarąjį kartą mažiau nei 10 taškų reguliariojo sezono rungtynėse LeBronas pelnė dar 2007-ųjų sausio 5-ą dieną vykusiose rungtynėse su Milvokio „Bucks“. Per visą karjerą dviženklio skaičiaus taškų ikoniškasis puolėjas nepelnė tik 8 kartus, šešis kurių – savo debiutiniame sezone.

Antra ilgiausia tokio pobūdžio serija NBA istorijoje priklauso 1986-2001 metais ją pasiekusiam Michaelui Jordanui (866 rungtynės), o likusį top penketuką sudaro Kareemas Abdul-Jabarras (787, 1977-1987), Karlas Malone'as (575, 1991-1999) ir Kevinas Durantas (562, 2009-2017). Antra ilgiausia aktyvi serija šiuo metu priklauso Jamesui Hardenui (411).

Istoriniu pasiekimu tose pačiose rungtynėse pasižymėjo ir šeimininkų klubas. Greggui Popovičiui gavus antrą techninę pražangą, po kurios strategas buvo išvarytas iš aikštės, „Spurs“ ekipai likusią rungtynių dalį vadovavo Becky Hammon, tapusi pirmąja NBA klubui oficialiose rungtynėse vadovavusia moterimi.

„Spurs“: Dejounte Murray 29 (10/16 dvit., 2/3 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), DeMaras DeRozanas 23, Patty Millsas 12, Lonnie Walkeris 11 taškų.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 26 (5 atk. kam., 8 rez. perd.), Dennisas Schroderis 21, Anthony Davisas 20, Wesley Matthewsas 18 (6/6 trit.), Kentavious Caldwell-Pope'as ir Montrezlas Harrellas (9 atk. kam.) po 10 taškų.

Kitų rungtynių rezultatai:

Los Andželo „Clippers“ (4-1) – Portlando „Trail Blazers“ (2-2) 128:105 (37:26, 39:31, 31:28, 21:20)

„Clippers“: Kawhi Leonardas 28 (6/12 dvit., 3/5 trit., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Paulas George'as 23 (4/9 trit., 10 atk. kam., 7 rez. perd.), Lou Williamsas 15, Serge'as Ibaka, Reggie Jacksonas ir Nicolas Batumas po 11 taškų.

„Trail Blazers“: C.J. McCollumas 25 (7/11 trit.), Damianas Lillardas 20 (3/6 dvit., 0/8 trit., 14/15 baud.), Carmelo Anthony 15, Enesas Kanteris 10 taškų (10 atk. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (70)