Beprotišku tempu taškus rinkusios komandos šimto taškų ribą perkopė jau iki trečio kėlinuko pabaigos. Rezultatyvumo tempą padiktavo pirmasis ketvirtis, kuriame „Hawks“ pataikė net 12 iš 18 metimų iš žaidimo, o šeimininkų lyderiai Kevinas Durantas ir Kyrie Irvingas kartu realizavo vos 3 iš 14 bandymų.

Ypatingai sunkiai startavęs Irvingas pagreitį įgavo tik ketvirto kėlinuko metu. Lemiamoje susitikimo dalyje įžaidėjas pataikė kelis svarbius sudėtingus tritaškius ir viso surinkdamas 17 taškų svariausiai prisidėjo prie „Nets“ triumfo.

Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei pusei minutės Kyrie metimas iš vidutinio nuotolio padidino šeimininkų persvarą iki trijų taškų, o po minutės pertraukėlės „Hawks“ atsakė netaikliu Bogdano Bogdanovičiaus tolimu šūviu.

Bruklino ekipai atkovojus kamuolį svečiai iš Atlantos nesugebėjo laiku prasižengti ir Durantas dėjimu iš viršaus padidino „Nets“ atotrūkį iki 141:136. Deandre Hunterio tritaškis likus mažiau nei 9 sekundėms dalinai atkūrė intrigą, tačiau dukart prie baudų metimo linijos atsidūręs Durantas šaltakraujiškai sumetė visus keturis metimus ir įtvirtino šeimininkų pergalę.

Atlantos klubo pralaimėjimas sulygino jo reguliariojo sezono rezultatą su dviem iš trijų taip pat sezoną trimis pergalėmis pradėjusių ekipų – Indianos „Pacers“ ir Klivlando „Cavaliers“. Vieninteliu nepralaimėjusiu NBA lygos klubu šiuo metu lieka Orlando „Magic“ (4-0).

„Nets“: Kevinas Durantas 33 (11 atk.kam., 8 rez.perd.), Kyrie Irvingas 25, Joe Harrisas 23 (6/8 trit.), Jarrettas Allenas 15 (13 atk.kam.), Landry Shametas 14, Taureanas Prince'as 12, Caris LeVertas 10 taškų.

„Hawks“: Johnas Collinsas (10 atk.kam.) ir Trae Youngas (0/4 trit., 14/16 baud., 6 atk.kam., 11 rez.perd.) po 30, Bogdanas Bogdanovičius 22 (6/11 trit.), Cameronas Reddishas 20, DeAndre Hunteris 11 taškų.

Už triuškinamą pralaimėjimą varžovams atsiteisė Majamio „Heat“ (2-2) ekipa, namuose 119:108 (25:19, 26:37, 37:35, 31:17) atsirevanšavusi Milvokio „Bucks“ (2-3) krepšininkams. Prieš 24 valandas vykusioje tų pačių komandų dvikovoje „Bucks“ buvo pranašesni net 144:97.

Iki trečio kėlinuko pabaigos likus kiek mažiau nei keturioms minutėms svečiai iš Milvokio dar pirmavo 84:73, bet Tylerio Herro ir Gorano Dragičiaus vedami šeimininkai artimiausią dvylikos minučių atkarpą laimėjo rezultatu 40:15 ir išplėšė pergalę Majamio klubui.

„Heat“: Goranas Dragičius 26 (4/7 trit.), Bamas Adebayo 22 (8 atk. kam., 10 rez. perd.), Tyleris Herro 21 (15 atk. kam.), Avery Bradley 16, Kelly Olynykas 15 taškų (8 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 26 (13 atk. kam., 10 rez. perd.), Donte DiVincenzo 15, Jrue Holiday 13, Patas Connaughtonas 12 (4/6 trit.), Bobby Portisas 11 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)