Pratęsti ypatingai sėkmingos sezono pradžios bent iš dalies nepavyko ir Domantui Saboniui. Pirmuosius taškus kibios varžovų gynybos pristabdytas lietuvis pelnė tik sužaidus aštuonias minutes, pasižymėdamas taikliu tritaškiu metimu. Pirmame ketvirtyje 11 minučių aikštėje praleidęs aukštaūgis per jas viso atliko vos tris metimus iš žaidimo.

Pagauti ritmo atakuojant krepšį Domui nepavyko ir likusioje susitikimo dalyje. Per 37 aikštėje praleistas minutes jaunasis Sabas viso surinko 14 taškų (4/10 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvius perdavimus, po 2 perimtus bei prarastus kamuolius ir vieną bloką.

Rezultatyvumo atžvilgiu šios rungtynės „Pacers“ aukštaūgiui buvo nesėkmingiausios per keturis šiame sezone sužaistus susitikimus, tačiau lietuvis ir vėl tapo daugiausiai kamuolių atkovojusiu bei daugiausiai rezultatyvių perdavimų atlikusiu Indianos komandos krepšininku.

Po permainingos pirmosios rungtynių pusės šeimininkai atitrūko galingai sužaisdami jau trečią trečiąjį ketvirtį paeiliui. Po Myleso Turnerio tritaškio „Pacers“ jame pirmą sykį atitrūko dviženkliu skirtumu, o po kelių minučių šeimininkų persvara pasiekė rekordinę 17 taškų ribą.

Prie šio spurto svariausiai prisidėjo krašto puolėjas T.J. Warrenas, vien trečiame ketvirtyje surinkęs 13 taškų. Visgi „Celtics“ pavyko nepalūžti ir atsitiesti, o ketvirtą kėlinuką vienuolika be atsako pelnytų taškų pradėję svečiai išlygino rezultatą – 94:94.

Lemiamomis minutėmis Bostono komandą į pergalę vedė Jaysonas Tatumas. Jaunasis „Celtics“ krašto puolėjas paskutiniajame ketvirtyje pelnė 14 taškų, tokiu būdu atsiteisdamas su „Pacers“ už pastarajame tarpusavio mūšyje paskutinę sekundę pramestą lemiamą tritaškį.

Rezultatyviausiai Indianos komandoje rungtyniavo vis geresnę sportinę formą demonstruojantis Victoras Oladipo. Puikų tarpusavio supratimą su Saboniu antroje rungtynių pusėje demonstravęs gynėjas pasižymėjo 24 taškais bei geriausius savo karjeros laikus priminusia verpste, įveikusia vokiečio Danielio Theiso gynybą.

Galimybe pradėti sezoną keturiomis pergalėmis iš eilės nepasinaudoję „Pacers“ tokį pasiekimą per visą klubo istoriją yra užfiksavę vos tris kartus.

„Pacers“: Victoras Oladipo 24 (6 atk .kam., 6 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 19 (7 rez. perd.), T.J. Warrenas 17, Mylesas Turneris 16 (3/6 trit., 3 blk.), Domantas Sabonis 14 (11 atk. kam., 8 rez. perd.), Justinas Holiday 12 taškų.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 27 (8/14 dvit., 1/3 trit., 8/10 baud., 11 atk. kam.), Jaylenas Brownas 20 (4 per. kam.), Marcusas Smartas 17, Tristanas Thompsonas 14 (10 atk. kam.), Paytonas Pritchardas 10 taškų (5 atk. kam.,5 rez. perd.).

Artimiausiose rungtynėse Indianos krepšininkai vėlyvą ketvirtadienio vakarą namuose susigrums su Klivlando „Cavaliers“ ekipa. Savo ruožtu, Bostono klubas jau artėjančią naktį stos į kovą su Jono Valančiūno atstovaujamais Memfio „Grizzlies“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (37)