Didelio optimizmo Bruklino komandos sirgaliams turėjo įkvėpti galingas Kevino Duranto sugrįžimas. Po trūkusios Achilo sausgyslės pirmą kartą nuo 2019-ų metų finalo NBA rungtynėse žaidęs puolėjas jau per pirmas penkias minutes spėjo pelnyti 10 taškų ir pasižymėti Kelly Oubre ant parketo palikusiu dėjimu iš viršaus.

Savojo šanso ketvirčio viduryje sulaukė ir pats Oubre. Bandydamas atlikti dėjimą į „Nets“ krepšį krašto puolėjas užsidirbo pražangą puolime, tačiau jau kitos atakos metu atsilygino Durantui dar įspūdingesniu dėjimu.

Duranto ir Kyrie Irvingo vedamų šeimininkų persvara jau pirmame ketvirtyje pasiekė 19 taškų ribą, o 40 per pirmąsias dvylika minučių pelnytų taškų tapo nauju „Nets“ klubo atidaromųjų sezono rungtynių pirmo kėlinuko rezultatyvumo rekordu.

Iki ilgosios pertraukos varžovams priartėti neleidę Steve'o Nasho auklėtiniai trečiąjį ketvirtį pradėjo spurtu 17:4 ir atitrūko net 31 taško skirtumu. Prieš ketvirtąjį kėlinuką komandas skyrė 28 taškai, o paskutinįjį ketvirtį aikštėje praleido abiejų klubų rezerviniai krepšininkai.

Savojo žaidimo nei varžovų, nei savoje aikštės pusėje neradę „Warriors“ šioje dvikovoje pataikė vos 37 proc. metimų iš žaidimo, o startiniai komandos krašto puolėjai Oubre ir Andrew Wigginsas kartu pataikė vos 10 iš 27 metimų (2/12 trit.).

Papūsti prieš vėją nepavyko ir ilgamečiam Kalifornijos klubo lyderiui Stephenui Curry. Vienas geriausių visų laikų snaiperių surinko 20 taškų, tačiau pataikė tik 2 iš 10 tritaškių, o ketvirtame kėlinuke stebėjo komandos draugų žaidimą su rūškana veido išraiška.

Vieninteliu optimizmo spinduliu „Warriors“ stovykloje tapo debiutines rungtynes sužaidęs antrasis šios naujokų biržos šaukimas Jamesas Wisemanas. Aukštaūgis nemažą dalį savo taškų surinko ketvirtame ketvirtyje, tačiau užbaigė susitikimą užfiksavęs solidžią statistiką – 19 taškų ir 6 atkovoti kamuoliai.

Bruklino klubą į pergalę vedę Durantas ir Irvingas atitinkamai pelnė 22 bei 26 taškus. Varžovų gynybą į šipulius daužęs duetas tokiu rezultatyvumu pasižymėjo nepaisant to, jog abu krepšininkai aikštėje praleido tik po 25 minutes.

„Nets“: Kyrie Irvingas 26 (6/9 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud.), Kevinas Durantas 22 (6/14 dvit., 1/2 trit., 7/7 baud.), Caris LeVertas 20 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Joe Harrisas 10 taškų.

„Warriors“: Stephenas Curry 20 (5/11 dvit., 2/10 trit., 4/4 baud., 10 rez. perd.), Jamesas Wisemanas 19, Andrew Wigginsas 13 taškų (2/10 dvit., 2/6 trit., 3/4 baud.).

Abu klubai artimiausioms rungtynėms į aikštę grįš pirmąją Šventų Kalėdų dieną. „Warriors“ Milvokyje susitiks su Giannio Antetokounmpo vedamais „Bucks“, o „Nets“ Bostone egzaminuos vietos „Celtics“ ekipą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)