Pirmąsias dvejas „Rockets“ rungtynes dėl pavėluoto prisijungimo prie komandos praleidęs Hardenas aikštėje nepersistengė. 21 minutę sužaidęs 2017-2018 metų sezono naudingiausias NBA krepšininkas per ją surinko 12 taškų (1/4 dvitaškis, 2/6 tritaškiai, 4/5 baudos), 3 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 2 perimtus kamuolius ir 3 klaidas.

Visgi daugiausiai reakcijų Hjustono klubo lyderis sulaukė ne dėl savo žaidimo, o dėl akivaizdžiai prastos fizinės formos. Praeityje buvusio „Rockets“ vyriausiojo trenerio Kevino McHale'o dėl tarpsezoniu užsiauginamo antsvorio kritikuotas gynėjas šokiravo NBA sirgalius akivaizdžiai išsipūtusiu pilvu bei gerokai papilnėjusiais žandais.

Hjustono klubo sirgalių nuotaikas susitikimo ketvirtame kėlinyje gerokai apkartino įžaidėjo Chriso Clemonso patirta trauma. Preliminariais duomenimis, 175 cm ūgio krepšininkas patyrė sunkią Achilo sausgyslės traumą, dėl kurios buvo priverstas aikštę palikti sėdėdamas vežimėlyje.

„Rockets“: Johnas Wallas ir Benas McLemore'as po 15, Jamesas Hardenas 12, Ericas Gordonas ir Jaeseanas Tate'as po 11 taškų.

„Spurs“: Lonnie Walkeris 17, Dejounte Murray 13 (7 rez. perd.), LaMarcusas Aldridge'as 12, Rudy Gay ir Devinas Vassellas po 11 taškų.

Ankstyvą trečiadenio rytą savo jėgas tarpusavyje išmėgino ir du praėjusio sezono atkrintamosiose varžybose susistikę Rytų konferencijos klubai. Namuose žaidę Filadelfijos „76ers“ (1-0) simboliškai atsirevanšavo Bostono „Celtics“ (0-1) už atkrintamosiose patirtą nesėkmę rezultatu 108:99 (29:19, 21:25, 32:28, 26:27).

Pirmoje susitikimo pusėje ryškiausia figūra aikštėje tapo kamerūnietis Joelis Embiidas. Šeimininkų aukštaūgis iki ilgosios pertraukos surinko 18 taškų (6/10 dvit., 0/4 trit., 6/6 baud.), o antroje rungtynių dalyje ant parketo nebepasirodė.

Estafetę iš Embiido perėmė vien trečiame kėlinuke 15 taškų pelnęs gynėjas Shake'as Miltonas. Tiek „76ers“, tiek „Celtics“ po ilgosios pertraukos beveik išimtinai rėmėsi tik nominalių atsarginių krepšininkų žaidimu.

Šios rungtynės tapo pirmuoju susitikimu, kuriame už Filadelfijos klubu vairo stojo vyriausiasis treneris Docas Riversas. Iš Los Andželo „Clippers“ į „76ers“ šio tarpsezonio metu persikėlęs strategas 2008-ais metais su „Celtics“ ekipa tapo NBA čempionu.

„76ers“: Shake'as Miltonas 19 (5/8 dvit., 3/6 trit.), Joelis Embiidas 18, Tobias Harrisas 16 (9 atk.kam.), Benas Simmonsas 10 taškų (6 rez. perd.).

„Celtics“: Jeffas Teague'as 18 (4/4 trit.), Paytonas Pritchardas 16, Jaysonas Tatumas 10 taškų.

Tuo metu Sakramento „Kings“ (2/1) savo arenoje 114:113 (25:27, 37:20, 26:34, 26:32) įveikė San Fransisko „Golden State Warriors“ (1/1).

Pergalę „Karaliams“ įteikė Kyle'o Guy'aus tritaškis prieš pat nuaidint finalinei sirenai.

Iš viso šešis tritaškius įskraidinęs mačo herojus finišavo su 20 taškų (1/1 dvitaškis, 6/10 tritaškiai, 0/2 baudos).

GSW nuo nesėkmės neišgelbėjo rezultatyviai žaidęs Stephenas Curry, kuris per 28 minutes sumetė 29 taškus (6/8 dvitaškiai, 5/13 tritaškiai, 2/3 baudos).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (40)