Pernai NBA Naujokų biržoje Majamio klubo 13-uoju šaukimu pakviestas T. Herro tapo nemalonia staigmena varžovams. 20-metis gynėjas per 36 min. pelnė 37 taškus (14 metimų iš 21), pataikydamas 5 tritaškius iš 10. Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

T. Herro tapo antruoju 20-mečiu NBA atkrintamųjų varžybų istorijoje, pelniusiu mažiausiai 37 taškus per rungtynes. Pirmasis buvo Magicas Johnsonas, 1980 metų NBA finale 6-ose rungtynėse Los Andželo „Lakers“ komandai pelnęs 42 taškus.

„Jaučiuosi tikrai gerai. Mums dar liko darbų, pirmaujame 3-1“, – kukliai kalbėjo rungtynių didvyris.

„Heat“ klubo istorijoje naujoko rezultatyvumo rekordas atkrintamosiose varžybose iki šiol priklausė Dwyane'ui Wade'ui – 2004 metais pelnė 27 taškus. Nuo šiol šis rekordas priklauso T. Herro, kuris vien per paskutinį kėlinį pelnė 17 taškų.

„Celtics“ sugebėjo panaikinti dviženklį skirtumą ir ketvirtame kėlinyje išsiveržė į priekį tašku, tačiau tuomet „Heat“ vėl perėmė iniciatyvą.

Likus žaisti 16 sek. Jaylenas Brownas tritaškiu sumažino skirtumą iki 104:107, tačiau per likusį laiką Bostono komandai pergalės išplėšti nepavyko. „Celtics“ ekipai Jaysonas Tatumas pelnė 28 taškus.

Heat“: Tyleris Herro 37, Jimmy Butleris 24, Goranas Dragičius 22, Bamas Adebayo 20 (12 atk.k.).

Celtics“: Jaysonas Tatumas 28, Jaylenas Brownas 21, Kemba Walkeris 20, Marcusas Smartas 10 (11 rez.p.).