Naktį iš penktadienio į šeštadienį Lietuvos laiku „Nuggets“ pradės pasirodymą Vakarų konferencijos finale prieš favoritus Los Andželo „Lakers“.

Denverio klubas yra vienas iš šešių šiuolaikinėje NBA, dar niekada nežaidusių didžiajame lygos finale.

Kita vertus, dar niekam nebuvo pavykę taip išlįsti pro rakto skylutę kaip „Nuggets“, paeiliui įveikusiems Jutos „Jazz“ ir Los Andželo „Clippers“ nepaisant to, jog abi šios komandos buvo per žingsnį nuo triumfo.

Tam prireikė laimėti šešias žūtbūtines rungtynes iš eilės, kuomet nesėkmė kiekvienu atveju būtų pabaigusi sezoną.

Tai prisiminė Denverio atstovų strategas Michaelas Malone'as, pajuokavęs, jog santykis 1-3 jo auklėtiniams yra optimali startinė padėtis.

„Renkame parašus peticijai, kad nuo šio rezultato ir pradėtume seriją. Taip sutaupydamo daug visų laiko ir pasivytume įvykius Rytuose“, – šmaikštavo 49-erių specialistas.

Surimtėjęs treneris teigia nemanantis, jog jo auklėtiniams jau gana dabartinių aukštumų.

„Nemanau, kad vaikinai yra pasisotinę“, – teigė M. Malone'as.

Tuo metu komandos žvaigždė Nikola Jokičius neabejoja, kad „Lakers“ bus pasimokę iš karčios kitų ekipų patirties ir dovanėlių „Nuggets“ nedalins.

„Kažkuria prasme mums pavyko nustebinti „Clippers“, tačiau daugiau tai nepasikartos. Manau, „Lakers“ bus maksimaliai susikaupę. Nors jie neatsipalaiduoja net ir tada, kai viskas klojasi kaip iš pypkės“, – svarstė serbas.

Primename, kad Rytų konferencijos finale Majamio „Heat“ pirmauja prieš Bostono „Celtics“ 2-0.

Šiemet konferencijų finalų nepasiekė nė viena iš pernai juose žaidusių komandų kvarteto.