Franko Vogelio treniruojama ekipa 119:96 (35:20, 27:31, 33:18, 24:27) sutriuškino Hjustono „Rockets“ bei seriją iki keturių pergalių laimėjo 4-1.

Vakarų konferencijos finale „Lakers“ paskutinį kartą varžėsi 2010 metais, kuomet paskutinį kartą ir iškovojo lygos čempionės titulą.

Vakarų konferencijos finale „Lakers“ susitiks su Denverio „Nuggets“ ir Los Andželo „Clippers“ poros laimėtojais. Pastarasis klubas serijoje turi pranašumą 3-2.

Jau pirmajame ketvirtyje 33:11 pirmavusi Los Andželo komanda užsitikrino pergalę per tris kėlinius, po kurių „Rockets“ buvo triuškinami 101:71.

Dominavusius „Lakers“ krepšininkus į priekį vedė LeBronas Jamesas, kuris per 31 minutę pelnė 29 taškus, atkovojo 11 kamuolių bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Jamesas Hardenas įmetė 30 taškų ir 6 kartus suklydo, o kita „Rockets“ žvaigždė Russellas Westbrookas pelnė 10 taškų ir mačo pabaigoje apsižodžiavo su Rajono Rondo broliu.

Rungtynes greta aikštės stebėjęs Williamas Rondo „Rockets“ įžaidėją provokavo, kol šis neapsikentęs pradėjo šaukti „kas tu toks? su kuo tu kalbi?“. „Lakers“ žaidėjo brolis buvo išprašytas iš arenos.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 29 (11 atk. kam.), Kyle'as Kuzma 17, Markieffas `Morrisas 16, Danny Greenas 14, Anthony Davisas 13 (11 atk. kam.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 30, Jeffas Greenas 13, Russellas Westbrookas 10, Austinas Riversas ir Benas McLemore'as po 9.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)