Kolorado valstijos atstovai antrame kėlinyje du kartus pirmavo 12 taškų skirtumu (55:43 ir 57:45), o lemiamo ketvirčio pradžioje buvo priekyje 97:90, bet tuomet užstrigo puolime, pralaimėjo atkarpą net 6:21 ir paleido varžovus – 103:111.

Per paskutines minutes „Grynuoliams“ pagauti savo oponentų nebepavyko (107:113), tad jie vėl priversti juos vytis serijoje iki keturių pergalių – 1:2.

Denveriečių nuo nesėkmės neišgelbėjo ir galingas jų centro Nikolos Jokičiaus žaidimas – Džokeris surinko 32 taškus (10/16 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 3/4 baudos), sugriebė 12 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, jis padarė ir 7 klaidas.

Be to, ketvirtame kėlinyje N. Jokičius iš savo kišenės ištraukė ir porą serbiškų triukų: norėdamas uždirbti šeštąją pražangą „Clippers“ aukštaūgiui Ivicai Zubacui jis iš pradžių prispaudė jo ranką sau po pažastimi ir imitavo neleistiną varžovo kontakatą, tačiau buvo nubaustas pats, o per kitą ataką verždamasis link krepšio apkabino jo koją savo ranką ir visgi sulaukė iš teisėjų sau palankaus švilpuko bei eliminavo kroatą iš tolesnės kovos.

18 taškų, įskaitant ir įspūdingą dėjimą per Montrezlą Harrellą, ir 10 atkovotų kamuolių pridėjo Michaelas Porteris jaunesnysis.

Tuo metu nuviliantį pasirodymą surengė Jamalas Murray, kuris finišavo su 14 taškų (5/17 metimai iš žaidimo) ir 9 rez. perd.

Kaliforniečius į pergalę vedė puikiai pataikęs Paulas George'as, kurio sąskaitoje – 32 taškai (7/11 dvitaškiai, 5/7 tritaškiai, 3/3 baudos) ir 23 taškus (1/6 tritaškis), 14 atkovotų kamuolių bei 6 rezultatyvius perdavimus pridūręs Kawhi Leonardas.

Primename, kad šios poros nugalėtojai Vakarų finale susigrums su Los Andželo „Lakers“ arba Hjustono „Rockets“ pajėgomis (kol kas serijoje – 1:1).

Link Rytų konferencijos finalo priartėja Bostono „Celtics“ vyrai, kurie penktoje tarpusavio dvikovoje trečią kartą 111:89 (25:11, 37:24, 25:28, 24:26) pranoko dabartinius čempionus Toronto „Raptors“.

„Keltai“ reikalus sutvarkė jau per pirmus du kėlinius, po kurių triuškino „Velociraptorius“ 62:35, o trečiame ketvirtyje atitrūko ir 30 taškų atstumu – 82:52.

Vos 39 proc. taiklumu iš žaidimo atakavę kanadiečiai atsidūrė ties praraja: Bostono klubui iki Rytų finalo betrūksta vienos pergalės.

„Celtics“ gretose Jaylenas Brownas pasižymėjo 27, Kemba Walkeris 21, Jaysonas Tatumas 18 (10 atk. kam.), Danielis Theisas (5/5 dvitaškiai, 5/6 baudos, 8 atk. kam.) ir Bradas Wanamakeris po 15 taškų.

Toronto ekipai Fredas VanVleetas sukaupė 18, Normanas Powellas 16 taškų. Visi kiti žaidėjai neperkopė 10 taškų, o ispanas Marcas Gasolis apskritai liko tuščias – 0 taškų (0/4 metimai).

Kitame šios konferencijos pusfinalyje Majamio „Heat“ 3:1 dominuoja prieš Milvokio „Bucks“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (26)