„Heat“ įveikė stipriausią reguliaraus sezono komandą 116:114 (38:29, 28:31, 24:26, 26:28) ir serijoje pirmauja jau 2-0.

Majamio krepšininkai spurtavo pirmo kėlinio pabaigoje ir visas likusias rungtynes gynė susikurtą pranašumą.

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui „Bucks“ pagaliau perėmė iniciatyvą – tačiau tik trumpam.

Po dar vieno spurto „Heat“ likus žaisti mažiau nei dvi minutes turėjo solidų 9 taškų pranašumą. Tuomet prasidėjo ilga klaidų ir kontroversiškų teisėjų sprendimų virtinė, sugrąžinusi pradinį status quo likus žaisti 4,3 sek. – 114:114.

Paskutinis Jimmy Butlerio metimas aidint finalinei sirenai buvo netikslus, bet arbitrai užfiksavo Giannio Antetokounmpo pražangą. Jau pasibaigus mačo laikui „Heat“ puolėjas stojo prie baudų metimų linijos ir neklydo, išplėšdamas pergalę savo komandai.

„Esame nusivylę dėl teisėjavimo“, – po mačo pareiškė „Bucks“ strategas Mike'as Budenholzeris.

Tiesa, „Heat“ stovykla, savo ruožtu, turėjo priekaištų dėl kiek anksčiau Goranui Dragičiui skirto taisyklių pažeidimo, kuris leido Khrisui Middletonui atlikti tris baudų metimus ir išlyginti svarstykles.

G. Antetokounmpo pelnė 29 taškus ir atkovojo 14 kamuolių, tačiau geriausiai besiginančiu NBA krepšininku išrinkto žaidėjo pasirodymą varžė prisirinktos pražangos.

Majamio klubo, kuris šiose atkrintamosiose varžybose kol kas žengia be pralaimėjimų, gretose septyni žaidėjai surinko dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausias buvo slovėnas G. Dragičius – 23 taškai.

„Heat“: Goranas Dragičius 23, Tyleris Herro 17, Jae Crowderis 16, Bamas Adebayo 15 (9 atk. kam.), Duncanas Robinsonas ir Jimmy Butleris (6 rez. perd.) – po 13;

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 29, Khrisas Middletonas 23 (8 rez. perd.), Brookas Lopezas ir Ericas Bledsoe – po 16, George'as Hillas 14.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)