Trečią vietą reguliariojo sezono Vakarų konferencijos turnyro lentelėje užėmę „Nuggets“ į pergalę žygiavo remdamiesi NBA „užsieniečių“ indėliu. Susitikimo pradžioje Denverio klubo puolimą ant savo pečių tempė serbas Nikola Jokičius – aukštaūgis per pirmąsias dvylika minučių pataikė visus 8 metimus iš žaidimo (5/5 trit.) ir pelnė net 21 tašką.

Rezultatyviausią savo kėlinuką šiame sezone sužaidęs vidurio puolėjas įspūdingą atkarpą užbaigė ne mažiau įspūdingu metimu – pirmąjį ketvirtį vainikavo fantastiškas Jokičiaus tritaškis su sirena.

Iki ilgosios pertraukos Donovano Mitchello vedami „Jazz“ sugebėjo perimti iniciatyvą į savo rankas ir susikrauti 9 taškų persvarą, tačiau antroje susitikimo dalyje stulbinančiai efektyvaus puolimo estafetę iš Jokičiaus perėmė kanadietis Jamalas Murray.

Per pirmus du kėlinukus dviženklio pelnytų taškų skaičiaus nepasiekęs gynėjas per likusią susitikimo dalį į varžovų krepšį sukratė net 33 taškus. 23-ejų metų snaiperis per pastarąsias dvejas rungtynes vidutiniškai rinko po 46 taškus, 9,5 atkovoto kamuolio ir 7,5 rezultatyvaus perdavimo.

Trečiame kėlinuke 15 taškų skirtumu atsilikęs Kolorado valstijos klubas kanadiečio indėlio sulaukė svarbiausią sezoną akimirką – rezultatui esant lygiam (101:101) Murray pelnė 9 taškus iš eilės ir įžiebė lemiamu tapusį jo atstovaujamos komandos spurtą.

Solidaus Murray ir Jokičiaus indėlio sulaukę „Nuggets“ pamatą pergalei pastatė pagerėjusios gynybos dėka. 107 taškus į savąjį krepšį praleidę Mike'o Malone'o auklėtiniai per pirmuosius keturis serijos susitikimus varžovams leido pelnyti bent po 124 taškus (vid. 125,5).

Ketvirtadienį 23 val. Lietuvos laiku serijos rezultatą išlyginti sieksiantis Denverio klubas laimėtos serijos atveju taptų vos dvylikta komanda NBA istorijoje, sugebėjusia serijoje iki keturių pergalių panaikinti deficitą 1:3.

„Nuggets“: Jamalas Murray 42 (13/18 dvit., 4/8 trit., 4/4 baud., 8 atk.kam., 8 rez.perd.), Nikola Jokičius 31 (7/11 trit.), Michaelas Porteris 15, Jerami Grantas 13 taškų.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 30 (7/15 dvit., 4/8 trit., 4/5 baud.), Mike'as Conley ir Jordanas Clarksonas po 17, Joe Inglesas 13, Rudy Gobertas 11 (12 atk.kam.), Royce'as O'Neale'as 10 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)