LeBronas Jamesas pelnė 30 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų per 28 minutes, o trečiame kėlinyje sėdo ant atsarginių suolelio, nes švieslentė vienu metu fiksavo net 38 taškų „Lakers“ pranašumą.

Mačas vyko taip vadinamą Kobe Bryanto dieną, rugpjūčio 24-ąją (8/24), tai tragiškai žuvusio Kobes marškinėlių numeriai, kuriuos jis vilkėjo savo karjeros metu „Lakers“ klube. Los Andželo ekipa pagerbė K. Bryanto ir jo dukros Giannos atminimą dėvėdama „Black Mamba“ marškinėlius. Praėjusį sekmadienį K. Bryantas, kuris tragiškai žuvo sausį, būtų minėjęs 42-ąjį gimtadienį.

Įpusėjus mačui „Lakers“ pranašumas abejonių nekėlė – 80:51. Tai „Lakers“ didžiausias atkrintamosiose per pirmą mačo dalį pelnytas taškų skaičius nuo 1987-ųjų.

Anthony Davisas per 18 min. pelnė 18 taškų, trečiame kėlinyje sėdo ant suolo dėl nugaros skausmų.

Penktosios rungtynės vyks ketvirtadienį.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 30 (10 rez. perd.), Kyle Kuzma ir Anthony Davisas po 18, Danny Greenas 14.

„Blazers“: Jusufas Nurkičius 20 (13 atkov. kam.), CJ McCollumas 18, Carmelo Anthony 16, Damianas Lillardas 11.

Kitoje Vakarų konferencijos poroje Oklahomos „Thunder“ 1117:114 (35:37, 25:23, 32:33, 25:21) įveikė Hjustono „Rockets“ bei išlygino serijos rezultatą 2-2. Penktasis mačas – ketvirtadienį.

„Thunder“: Dennisas Schrioderis 30, Chrisas Paulas 26, Shai Gilgeous-Alexand 18.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 32 (11/25 iš žaidimo, 15 rez. perd.), Ericas Gordonas 23, Danuelis House'as 21.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)