Mike‘o Budenholzerio kariauna 121:106 (22:18, 36:34, 26:29, 37:25) nugalėjo Orlando „Magic“ krepšininkus bei serijoje iki keturių pergalių įgijo pranašumą 3-1.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Bucks“ pirmavo tik 84:81, tačiau Milvokio ekipai pavyko spurtuoti 15:2 bei atitrūkti 99:83. Orlando klubas vėliau dar priartėjo 100:107, bet pakovoti dėl pergalės jau nepavyko.

Nugalėtojus į priekį vedęs graikas G. Antetokounmpo per 34 minutes pelnė 31 tašką (13/16 dvit., 1/5 trit., 2/6 baud.), sugriebė 15 atšokusių kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir blokavo metimą.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė spindėjęs Nikola Vučevičius, kuris taip pat įmetė 31 tašką (5/10 dvit., 6/10 trit., 3/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Magic“: Nikola Vučevičius 31 (11 atk. kam.), Terrence‘as Rossas 19 (8 atk. kam.), Markelle‘as Fultzas 15.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 31 (15 atk. kam., 8 rez. perd.), Khrisas Middletonas 21 (10 atk. kam.), Wesley Matthewsas 12.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)