LeBronas Jamesas surengė geriausią savo pasirodymą Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje, o jo vedamas „Lakers“ klubas 116:108 (25:29, 28:28, 40:29, 23:22) įveikė Portlando „Trail Blazers“.

Pralaimėjimu atkrintamąsias pradėjusi Kalifornijos ekipa serijoje iki keturių pergalių dabar jau išsiveržė į priekį 2-1.

L. Jamesas pelnė 38 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, bet 8 kartus ir suklydo. Puolėjas pagal atkrintamosiose pasiektas pergales (158) aplenkė Timą Duncaną bei pakilo į antrą vietą.

Lemiamu metu 35-erių veteranui sėkmingai talkino Anthony Davisas. Ketvirtajame kėlinyje spindėjęs vidurio puolėjas įmetė 29 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Blazers“: Damianas Lillardas 34, C.J. McCollumas 28, Carmelo Anthony 20, Jusufas Nurkičius 10.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 38 (12 atk. kam.), Anthony Davisas 29 (11 atk. kam.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 13.

Tuo metu „Thunder“ krepšininkai 119:107 (23:29, 34:34, 21:19, 26:22, 15:3) per pratęsimą palaužė Hjustono „Rockets“ krepšininkus.

Billy Donovano auklėtiniai serijos iki keturių pergalių rezultatą sušvelnino 1-2.

„Rockets“ susitikimą baigė be 38 taškus pelniusio Jameso Hardeno. Komandos lyderis pratęsimo pradžioje užsidirbo šeštąją asmeninę pražangą.

Būtent tuomet Hjustono klubas ir subyrėjo – Mike’o D’Antoni kariauna prametė septynis metimus paeiliui, o 12:0 spurtavę „Thunder“ užsitikrino pergalę.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 38, Ericas Gordonas 18, Danuelis House'as 15 (10 atk. kam.).

„Thunder“: Dennisas Schroderis 29, Chrisas Paulas 26, Shai Gilgeous-Alexanderis 23, Danilo Gallinari 20.

Nors Domantas Sabonis grįžo į Orlando burbulą, „Pacers“ pirmadienį gali baigti sezoną lietuviui dar nebaigus karantinuotis.

Indianos ekipa 115:124 (27:34, 29:40, 34:20, 25:30) nusileido Majamio „Heat“ ir seriją iki keturių pergalių jau pralaimi 0-3.

Tokio atsilikimo NBA atkrintamosiose per visa istoriją nėra panaikinusi nė viena komanda.

Majamio klubas į priekį pabėgo dar iki pertraukos. Net šeši iš devynių šiame mače žaidusių „Heat“ krepšininkų pelnė dviženklį taškų skaičių.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 34 (14 rez. perd.), T.J. Warrenas 23, Victoras Oladipo 20, Mylesas Turneris 15 (12 atk. kam.).

„Heat“: Jimmy Butleris 27, Goranas Dragičius 24, Bamas Adebayo 22 (11 atk. kam.), Tyleris Herro 20, Duncanas Robinsonas 15.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)