Pirmoje rungtynių pusėje dominavę Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai 121:107 (31:23, 39:20, 29:34, 22:30) įveikė Orlando „Magic“ bei serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

Vienus lygos favoritų į priekį vedantis Giannis Antetokounmpo per 31 minutę pelnė 35 taškus, atkovojo 11 kamuolių bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynės neapsiėjo be incidentų – antrajame kėlinyje vienas kitam į atlapus kibo dviese vienoje aikštelės pusėje pasilikę Marvinas Williamsas ir Jamesas Ennisas.

Varžovus turėjo išskirti teisėjas ir „Bucks“ trenerio asistentas Darvinas Hamas, kurį „Magic“ puolėjas J. Ennisas parvertė ant parketo.

Abu krepšininkai užsidirbo diskvalifikacines pražangas. Spėjama, jog jie gali sulaukti ir suspendavimų kitoms rungtynėms.

Orlando ekipa šiuo metu ir taip turi verstis be traumuotų Aarono Gordono, Jonathano Isaaco, Al-Farouqo Aminu bei Michaelo Carterio Williamso.

„Magic“: D.J. Augustinas 24, Nikola Vučevičius ir Terrence'as Rossas po 20, Evanas Fournier 13.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 35 (11 atk. kam.), Khrisas Middletonas 17 (8 atk. kam.), Brookas Lopezas 16.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)