Mike'o D'Antoni auklėtiniai šioje dvikovoje ne tik liko ištikimi savo žaidimo stiliui, bet ir pakėlė jį į dar nematytą lygį. Net 56 tritaškius išmetę „Rockets“ šiuo skaičiumi pasiekė naują NBA atkrintamųjų varžybų rekordą.

Iniciatyvą į savo rankas „Thunder“ sugebėjo perimti tik antrame kėlinuke, kurį Hjustono krepšininkai užbaigė nepataikydami net 15 tolimų metimų iš eilės. Oklahomos ekipa iki ilgosios pertraukos pavyzdingai prižiūrėjo rezultatyviausią lygos krepšininką Jamesą Hardeną, pirmoje susitikimo pusėje surinkusį tik 8 taškus.

Trečiame ketvirtyje komandos apsikeitė galingomis atkarpomis – trylika taškų be atsako pelnę „Rockets“ persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau sausa vienuolikos taškų atkarpa atsakyti sugebėjo ir tris tritaškius paeiliui pataikusio Shai Gilgeous-Alexanderio vedami Oklahomos krepšininkai.

Lemiamu tapusį spurtą Hjustono ekipa surengė pačioje ketvirto kėlinuko pradžioje. Net 17:0 varžovams smogusios Raketos nuskriejo pirmyn ir nebepaleido iniciatyvos iš savo rankų.

Nugalėtojams nesutrukdė apyblankis Hardeno (2/11 trit.) ir katastrofiškas Erico Gordono (0/10 trit.) taiklumas. Po susitikimo su žiniasklaida kalbėjęs barzdotasis „Rockets“ lyderis teigė, jog raktu į pergalę šiose rungtynėse tapo puiki jo atstovaujamos komandos gynyba.

Aštuoniese rungtyniavę Hjustono krepšininkai pasižymėjo ir lygiaverčiu indėliu puolime: septyni žaidėjai pasižymėjo dviženkliu pelnytų taškų skaičiumi, o aštuntasis – Benas McLemore'as prie pergalės pridėjo 6 taškus.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 21 (9 rez.perd.), Danuelis House'as 19 (9 atk.kam.), Ericas Gordonas ir Jeffas Greenas po 15, P.J. Tuckeris 14 (4/4 trit.), Austinas Riversas 11, Robertas Covingtonas 10 taškų (3 per.kam.).

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 31 (3/7 trit., 10/11 baud.), Danilo Gallinari 17, Chrisas Paulas 14 (4/8 dvit., 2/7 trit.), Dennisas Schroderis 13 taškų.

Po netikėto pralaimėjimo atsigauti pavyko Milvokio „Bucks“ ekipai. Rytų konferencijos reguliariojo sezono nugalėtojai 111:96 (25:13, 39:30, 29:30, 18:23) atsirevanšavo Orlando „Magic“ ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą – 1:1.

Jau pirmame ketvirtyje varžovų puolimą sukaustę Mike'o Budenholzerio auklėtiniai dar iki ilgosios pertraukos susikrovė net 23 taškų pranašumą. Visas rungtynes pirmavę „Bucks“ varžovams priartėti leido tik mačo pabaigoje – Markelle Fultzo tritaškis likus 3 minutėms iki ketvirto kėlinuko pabaigos sumažino skirtumą iki 8 taškų, tačiau Milvokio ekipa užtikrintai užbaigė rungtynes ir šventė įtikinamą pergalę.

Revanšą „Bucks“ pasiekė nepaisant itin silpno Khriso Middletono pasirodymo. Pastaruosius dvejus metus Visų žvaigždžių rungtynėse dalyvavęs krepšininkas sukrapštė vos 2 taškųs (1/8 met.), o šioje serijoje iš žaidimo atakuoja vos 25 proc. taiklumu (5/20).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 28 (20 atk.kam., 5 rez.perd., 7 kl.), Brookas Lopezas 20 (4/8 trit.), Patas Connaughtonas 15 (11 atk.kam.), Ericas Bledsoe 13 (7 rez.perd.), Donte DiVincenzo 11 taškų.

„Magic“: Nikola Vučevičius 32 (11/15 dvit., 2/8 trit., 4/4 baud., 10 atk.kam.), Evanas Fournier ir Terrence'as Rossas po 12, Markelle Fultzas 11, D.J. Augustinas 10 taškų.

Trečiosios abiejų serijų rungtynės vyks vėlyvą šeštadienio vakarą. „Bucks“ ir „Magic“ į kovą stos 20 val., o „Rockets“ ir „Thunder“ – 1 val. nakties Lietuvos laiku.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)