Papildomose NBA rungtynėse dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas „Grizzlies“ krepšininkai 122:126 (19:31, 33:27, 42:31, 28:37) nusileido Portlando „Trail Blazers“.

Memfio klubas turėjo varžovus įveikti dukart, o Portlando ekipai užteko vienos pergalės, todėl būtent ji pirmajame atkrintamųjų etape susitiks su Los Andželo „Lakers“.

Atkrintamosios varžybos prasidės jau pirmadienį.

J. Valančiūnas pralaimėtojams per 34 minutes surinko 22 taškus (8/12 dvit., 0/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo 17 kamuolių bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

14 taškų centras pelnė vien per pusę antrojo kėlinio. Jo vedami „Grizzlies“ spurtavo 22:3, panaikino turėtą dviženklį deficitą ir sugrįžo į rungtynes išsiverždami į priekį.

Antrajame kėlinyje kovodamas dėl kamuolio J. Valančiūnas keliu užgavo Damiano Lillardo galvą. Varžovų žvaigždė revanšavosi trečiame ketvirtyje per lietuvį atlikdamas įspūdingą dėjimą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Grizzlies“ pirmavo 101:93, tačiau paskutinėmis minutėmis Terry Stottso kariauna prisivijo, o likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes ir persvėrė rezultatą savo naudai.

Svarbią trijų minučių atkarpą 4:15 pralaimėję Tayloro Jenkinso auklėtiniai atsiliko 113:119 ir nors paskutinę minutę pavyko prisivyti 116:119, viltis palaidojo svarbus Carmelo Anthony tritaškis.

Paskutinėmis sekundėmis Memfio ekipa dar mėgino gelbėtis pražangomis, tačiau „Blazers“ pergalės iš savo rankų jau nebeišleido.

„Blazers“: Damianas Lillardas 31 (10 rez. perd.), C.J. McCollumas 29, Jusufas Nurkičius 22 (21 atk. kam.), Carmelo Anthony 21, Gary Trentas 8 (5 per. kam.).

„Grizzlies“: Ja Morantas 35 (8 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 22 (17 atk. kam.), Dillonas Brooksas ir Brandonas Clarke‘as po 20, Kyle‘as Andersonas 10 (9 rez. perd.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (60)