15 taškų deficitą panaikinę Arizonos valstijos atstovai 128:101 (23:37, 42:27, 33:17, 30:20) parklupdė be daugybės pagrindinių žaidėjų besivertusią Oklahomos „Thunder“ (43/27).

Iš pradžių 22:37 atsilikusios „Saulės“ dar iki didžiosios pertraukos persvėrė rezultatą savo naudai (65:64), o pasibaigus trečiam kėliniui jau pirmavo 17 taškų skirtumu – 98:81.

Finikso klubo gretose tradiciškai ryškiausiai švietė taikliarankis Devinas Bookeris, per tris kėlinius sumetęs net 35 taškus, įskaitant ir šūvį kone iš aikštės vidurio.

Mikalis Bridge'as ir Cameronas Johnsonas pridėjo po 18, o Dario Šaričius – 16 taškų.

Pralaimėjusiems Darius Bazley pelnė 22 (10 atk. kam.), Abdelis Naderas – 15, Chrisas Paulas – 14 taškų.

„Suns“ liko susitikimai su Filadelfijos „76-ers“ ir Dalaso „Mavericks“.

Aplenkti Memfio „Grizzlies“ su Jonu Valančiūnu finišo tiesiojoje, be „Suns“, dar turi Portlando „Trail Blazers“ (33/39) ir San Antonijaus „Spurs“ (31/38) krepšininkai.

„Grizliams“ reguliariajame sezone taip pat liko sužaisti du mačus – abu su Rytų konferencijos lyderiais: Milvokio „Bucks“ ir Bostono „Celtics“. Viena pergalė jiems garantuotų mažiausiai devintą vietą.

Papildoma serija dėl aštuntos vietos Vakaruose vyks tarp aštuntą ir devintą vietą užėmusių komandų. Kovą iki dviejų pergalių aukščiau finišavusi ekipa pradės pirmaudama 1:0.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)