Pagreitį pagavę „Pacers“ naktį iš šeštadienio į sekmadienį 116:111 (34:24, 20:35, 33:22, 29:30) pranoko ir Vakarų konferencijos lyderius Los Andželo „Lakers“ (51/18), kurie patyrė jau trečią nesėkmę iš eilės.

Nors Nate'o McMillano auklėtiniai dar pirmame kėlinyje atitrūko 15 taškų skirtumu (32:17), „Lakers“ dar iki didžiosios pertraukos ne tik panaikino savo deficitą, bet ir patys išsiveržė į priekį – 52:59.

Vis dėlto lemiamu metu labiau motyvuoti ir šaltakraujiškesni buvo „Pacers“, kurie Orlande šventė ketvirtą pergalę iš penkių galimų.

Indianos komandą ant savo pečių ir vėl tempė stulbinamą formą demonstruojantis T. J. Warrenas, kuris per 37 minutes suvertė 39 taškus (10/14 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 4/4 baudos).

Malcolmas Brogdonas pridėjo 24 (4/6 tritaškiai), o Victoras Oladipo – 22 taškus.

Stringančių „Lakers“ gretose pastebimiausias buvo LeBronas Jamesas, surinkęs 31 tašką (11/18 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 3/6 baudos), sugriebęs 8 kamuolius ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

Šį kartą jam prastai talkino kita komandos žvaigždė Anthony Davisas, kuris tenkinosi viso labo 8 taškais (3/10 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 2/2 baudos).

Naktį iš pirmadienio į antradienį „Pacers“ susigrums su tiek pat pergalių turinčiu „Heat“ kolektyvu ir galimai išsiaiškins ketvirtos Rytų vietos likimą. Tiesa, jos reikšmė šiais metais – abejotina: visos komandos vis tiek žaidžia ne tik tame pačiame komplekse, bet ir be žiūrovų, todėl namų aikštės pranašumas atkrintamosiose bus tik teorinis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)