Tačiau naktį iš šeštadienio į sekmadienį slovėnas parodė, kad jau artimiausiu metu pretenduos nebe tik į labiausiai patobulėjusio žaidėjo apdovanojimą.

Luka sumetė 36 taškus, atliko 19 rezultatyvių perdavimų (karjeros rekordas) ir atkovojo 14 kamuolių, taip surinkdamas jau 17-ą trigubą dublį šį sezoną (pirma vieta lygoje), o jo traukiami Dalaso „Mavericks“ (42/30) po pratęsimo 136:132 (35:32, 27:39, 31:20, 26:28; 17:13) įveikė absoliučius NBA lyderius Milvokio „Bucks“ (55/15).

Dalasiečiai iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 2 minutes atsiliko 7 taškais, tačiau sugebėjo išsigelbėti – rezultatą išlygino ir pratęsimą išplėšė abi baudas realizavęs L. Dončičius.

Papildomas penkias minutes „Mavs“ pradėjo trimis tritaškiais, spurtavo 9:0 ir nebepaleido pergalės iš savo rankų. Ją vainikavo L. Dončičiaus perdavimas tarp kojų Maxi Kleberui, kuris sugrūdo kamuolį į krepšį su varžovų pražanga.

Apskritai L. Dončičius buvo atsakingas net už 83 saviškių taškus. Paties fenomenaliojo slovėno sąskaitoje – 36 taškai (9/15 dvitaškiai, 3/9 tritaškiai, 9/10 baudos), o dar 47 taškus teksasiečiai suvertė po jo perdavimų.

Dorianas Finney-Smithas pridėjo 27 (6/12 tritaškiai, 11 atk. kam.), o Kristapas Porzingis – 26 taškus (8/18 dvitaškiai, 1/6 tritaškis, 7/7 baudos, 11 atk. kam.).

Tiesa, latvis kaip ir „Bucks“ lyderis G. Antetokounmpo pratęsimo pabaigoje išsibaudavo.

Giannis finišavo su 34 taškais (13 atk. kam.). Tiek pat pridūrė ir karjeros rezultatyvumo rekordą pasiekęs Brookas Lopezas (6/12 tritaškiai). Khrisas Middletonas įmetė 21 tašką (11 rez. perd.)., going on to a 136-132 win over the Milwaukee Bucks on Saturday night.

Nepaisant saldžios pergalės, „Mavs“ turi labai nedaug šansų pakilti iš septintos Vakarų konferencijos vietos ir jau pirmame atkrintamųjų rate išvengti Los Andželo „Clippers“ barjero.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)