Po permainingos kovos Jono Valančiūno atstovaujamą ekipą rezultatu 124:115 (25:31, 39:24, 25:33, 35:27) įveikė Jutos „Jazz“ komanda.

Antrame kėlinyje „Grizzlies“ pirmavo dviženkle persvara, bet labai greitai paleido iniciatyvą iš rankų.

Prie „Jazz“ pakilimo daugiausiai prisidėjo prancūzas Rudy Gobertas, dominavęs po abejais krepšiais. Nukentėjo nuo ilgarankio gynybos specialisto ir J. Valančiūnas, kurio puskablį R. Gobertas blokavo be didesnių pastangų.

Tačiau po didžiosios pertraukos lietuvis ėmėsi atsakomųjų žygių. Šįkart treneris Tayloras Jenkinsas jam leido nemažai žaisti ir lemiamame ketvirtyje.

Būtent J. Valančiūno pelnyti keturi taškai iš eilės likus žaisti 25 sek. iki finalinės sirenos buvo suteikę „grizliams“ paskutinę viltį, sumažindami atsilikimą iki 5 taškų.

Vis dėlto Memfio atstovai nesublizgėjo nei puolime, nei gynyboje, ir „Jazz“ išvengė papildomo streso paskutinėmis sekundėmis.

J. Valančiūnas baigė mačą surinkęs 21 tašką, atkovojęs 14 kamuolių ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus bei suklydęs tiek pat kartų. Uteniškis pataikė 8 dvitaškius iš 14, 5 baudų metimus iš 6 ir prametė visus tris tritaškius.

R. Goberto sąskaitoje – taip pat 21 taškas, 16 atkovotų ir 2 perimti kamuoliai bei 3 blokai.

Lemiamu metu ketvirtame kėlinyje „Grizzlies“ labiausiai skriaudė svarbius tritaškius pataikęs australas Joe Inglesas, kuris tapo rezultatyviausiu rungtynių žaidėju (25 taškai).

Memfio krepšininkai kol kas išsilaiko aštuntoje Vakarų konferencijos vietoje (32/37, pergalių koeficientas 0,464), tačiau ant kulnų vis grėsmingiau lipa į paskutinę vietą atkrintamosiose varžybose nusitaikę konkurentai.

„Jazz“ (43/25, 0,632) Vakaruose užima ketvirtą poziciją.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 23, Jonas Valančiūnas 21, Ja Morantas (9 rez. perd.) ir Graysonas Allenas – po 20;

„Jazz“: Joe Inglesas 25, Mike'as Conley 23, Rudy Gobertas 21, Donovanas Mitchellas 18.