Bruklino klubas po atkaklios kovos Rytų konferencijos lyderę Milvokio „Bucks“ (54-14) komandą pranoko 119:116 (40:34, 33:21, 21:23, 25:28).

Antrojo kėlinio pradžioje „Nets“ puolėjas Donta Hillas kovodamas dėl kamuolio parbloškė G. Antetokounmpo ant parketo, o nuo jo staigiai pašokęs graikas puolė aiškintis santykius.

„Bucks“ superžvaigždę sulaikė teisėjai ir žaidėjai, todėl didesnio konflikto pavyko išvengti.

Praėjusio NBA sezono MVP šiame mače ant parketo praleido tik 16 minučių, per kurias pelnė 16 taškų, atkovojo 6 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Milvokio ekipos gretose net 11 krepšininkų pelnė bent po 7 taškus, tačiau tokio komandinio žaidimo nepakako.

„Nets“ į priekį vedė 26 taškus pelnęs Timothe‘as Luwawu-Cabarrot. Prancūzas spindėjo lemiamu metu, kai Bruklino ekipa spurtavo 8:0 bei išsiveržė į priekį 115:110.

Nors „Bucks“ iki susitikimo pabaigos likus 30 sekundžių prisivijo 116:117, Garrettas Temple‘as likus žaisti 7 sekundes pataikė dvitaškį (119:116), o Milvokio klubas sėkmingo atsakymo suregzti nesugebėjo.

Šiame mače į NBA sugrįžo 40-metis Jamalas Crawfordas, kuris per 6 minutes Bruklino ekipai surinko 5 taškus, tačiau antrame kėlinyje patyrė kojos traumą ir daugiau ant parketo neišbėgo.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 16, Kyle‘as Korveris 13, Frankas Masonas, Donte DiVincenzo ir Ersanas Ilyasova (10 atk. kam.) po 11.

„Nets“: Timothe‘as Luwawu-Cabarrot 26, Garrettas Temple‘as 19, Justinas Andersonas ir Tyleris Johnsonas po 11, Rodions Kurucs 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)