Atnaujintame NBA čempionate „Pacers“ praėjusią naktį 127:121 (35:29, 26:26, 20:32, 46:34) įveikė Filadelfijos „76ers“ (39-27).

Savo šou šiame mače netikėtai surengė T.J. Warrenas. Karjeros rungtynes sužaidęs puolėjas per 41 minutę pelnė 53 taškus (11/17 dvit., 9/12 trit., 4/4 baud.).

„Tiesiog norėjau būti agresyvus ir daryti tai, ką moku geriausiai. Komandos draugai rado mane, o aš tiesiog buvau susikoncentravęs“, – po mačo sakė T.J. Warrenas.

„Pacers“ verčiasi be pėdos traumą patyrusio ir Orlandą palikusio D. Sabonio bei kaklą susižeidusio Malcolmo Brogdono, tačiau su nežaisti svarsčiusiu Victoru Oladipo, kuris į „76ers“ krepšį įmetė 15 taškų.

Filadelfijos klubo šioje akistatoje neišgelbėjo galingas Joelio Embiido žaidimas. Vidurio puolėjas per 34 minutes surinko 41 tašką (14/18 dvit., 1/5 trit., 10/12 baud.) ir 21 atkovotą kamuolį.

Ketvirtajame kėlinyje iniciatyvą į savo rankas paėmę „Pacers“ krepšininkai lemiamu metu spurtavo 12:4 bei išsiveržė į priekį 119:111. Paskutinę minutę „76ers“ prisivijo 121:124, bet T.J. Warreno tritaškis garantavo pergalę.

„Pacers“: T.J. Warrenas 53 (9/12 trit.), Victoras Oladipo ir Aaronas Holiday (10 rez. perd.) po 15, Dougas McDermottas ir T.J. McConellis po 12.

„76ers“: Joelis Embiidas 41 (21 atk. kam.), Tobiasas Harrisas 30 (8 atk. kam.), Benas Simmonsas 19 (13 atk. kam.), Alas Horfordas 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)