Tenesio valstijos ekipa vadinamajame Orlando burbule per pratęsimą 135:140 (30:35, 30:33, 36:25, 28:31, 11:16) nusileido Portlando „Trail Blazers“ (30-37).

„Grizzlies“ po pralaimėjimo Vakarų konferencijoje vis dar užima aštuntąją vietą, tačiau pagrindiniai konkurentai kovoje dėl atkrintamųjų „Trail Blazers“ priartėjo grėsmingai.

„Visi žinojome, kokios svarbos yra šios rungtynės. Jaučiame spaudimą patekti į atkrintamąsias, todėl suklysti negalėjome“, – po pergalės sakė Portlando klubo strategas Terry Stottsas.

J. Valančiūnas atnaujintą sezoną pradėjo efektyviu žaidimu puolime – jis pelnė 16 taškų (3/3 dvit., 1/1 trit., 7/8 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

14 taškų lietuvis pelnė vien per pirmąjį kėlinį, tačiau prisirinkęs asmeninių pražangų ilgam sėdosi ant atsarginių suolelio. Iš viso centras ant parketo praleido tik 14 minučių.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Grizzlies“ dar pirmavo 112:103, tačiau „Trail Blazers“ išlygino rezultatą 124:124, o lemiamos atakos metu suklydęs Ja Morantas nulėmė pratęsimą.

Pratęsime spindėjo Portlando komanda – ji pelnė 11 taškų iš eilės ir nors „Grizzlies“ surengė savo spurtą 8:0, „Trail Blazers“ pergalės jau nebepaleido sėkmingo Damiano Lillardo žaidimo dėka.

„Trail Blazers“: C.J. McCollumas 33, Damianas Lillardas 29 (9 rez. perd.), Carmelo Anthony 21, Jusufas Nurkičius 18 (9 atk. kam., 6 blk.), Gary Trentas 17.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 33, Ja Morantas 22 (11 rez. perd., 5 atk. kam.), Brandonas Clarke’as 21, Jonas Valančiūnas 16, Dillonas Brooksas 15.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (24)