„Grizzlies“ nuo pirmojo kėlinio vidurio tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir nuolat didino savo pranašumą, kol jis paskutinio ketvirčio pradžioje siekė 25 taškus.

J. Valančūnas per 28 min. aikštėje pelnė 15 taškų (5/11 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 5/7 baudos), atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, suklydo 4 kartus ir 5 kartus prasižengė.

Grizzlies“: Dillonas Brooksas 23, Ja Morantas 22 (12 rez.p.), Jonas Valančiūnas 15 (15 atk.k.), Kyle'as Andersonas 13, Jarenas Jacksonas Jr. ir Brandonas Clarke'as po 11, Tyusas Jonesas 10.

Heat“: Jimmy Butleris 18, Bamas Adebayo 16, Jae Vrowderis ir Kelly Olynykas po 12, Duncanas Robinsonas 11.

8-ą vietą NBA Vakarų konferencijoje užimanti Memfio ekipa dėl koronaviruso pandemijos sustabdytą 2019-2020 metų NBA sezoną pratęs penktadienį, liepos 31 dieną rungtynėmis su Portlando „Trail Blazers“.

NBA sezonas atnaujinamas liepos 30 dieną Orlande, kur dėl titutlo toliau varžysis 22 komandos. Prieš atnaujinant sezoną komandos turėjo po tris kontrolines rungtynes.

„Grizzlies“ pirmas dvejas rungtynes pralaimėjo – 83:90 Filadelfijos „76ers“ ir 104:119 Hiustono „Rockets“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)