Paskutinę pirmo kėlinio sekundę tritaškį „įsodinę“ „Rockets“ krepšininkai pirmavo 3 taškais. „Grizliai“ stengėsi nepaleisti varžovų ir antrame ketvirtyje, tačiau baigiant įpusėti rungtynėms Hiustono ekipa surengė spurtą 15:4 ir susikrovė 9 taškų pranašumą.

Po didžiosios pertraukos „Grizzlies“ grįžo užsivedę ir, laimėję trečią kėlinį 37:20, išsiveržė į priekį 87:79.

Tačiau viską nubraukė paskutinis ketvirtis, kuriame „Rockets“ tiesiog dominavo – 40:17.

Nugalėtojams Jamesas Hardenas pelnė 31 tašką (7/15 metimai iš žaidimo), Benas McLeLemore'as – 26, Jeffas Greenas – 18, Robertas Covingtonas – 11, Russellas Westbrookas – 6.

J. Valančiūnas Memfio ekipai per 26 min. pelnė 12 taškų (5/8 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

„Grizzlies“ komandoje rezultatyviausias buvo Ja Morantas – 17 taškų. Brandonas Clarke'as pridėjo 16, Kyle'as Andersonas – 15.

Abi komandos paskutines kontrolines rungtynes žais antradienį: „Grizzlies“ – su „Heat“, o „Rockets“ – su „Celtics“.

Indianos „Pacers“ sekmadienį įveikė Dalaso „Mavericks“ 118:111.

Po pirmo kėlinio Dalaso ekipa pirmavo 37:26, tačiau kitus kėlinius laimėję „Pacers“ krepšininkai daugiau iniciatyvos iš rankų neišleido iki pat rungtynių pabaigos.

Indianos komanda laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 50:44. „Pacers“ krepšį atakavo 48 proc. taiklumu („Mavericks“ – 43 proc.), o baudų metimus metė 86 proc. taiklumu (varžovai – 69)

Rezultatyviausias nugalėtojų ekipoje buvo T.J. Warrenas – 20 taškų. 17 pridėjo Malcolmas Brogdonas (7 atk.k. ir 6 rez.p.), 15 – Mylesas Turneris (8 atk.k.), 16 – Victoras Oladipo (7 atk.k.), 12 – Edmondas Sumneris

„Pacers“ žaidžia be vieno savo lyderių Domanto Sabonio, kuris paliko Orlando „burbulą“ penktadienį, kad atliktų išsamius tyrimus dėl pėdos traumos.

Dalaso komandoje per plauką nuo trigubo dublio liko Luka Dončičius – 20 taškų, 11 atk.k. ir 9 rez.p. Maxi Kleberis pridėjo 18 taškų, J.J. Barea – 14, Bobanas Marjanovičius – 11.

Kristapas Porzingis nežaidė „Mavericks“ komandoje dėl šeštadienį praleisto COVID-19 testo – privalėjo karantinuotis.

Abi komandos paskutines kontrolines rungtynes žais antradienį: „Pacers“ susigrums su San Antonijo „Spurs“, o „Mavericks“ – su „Philadelphia 76ers“.