Los Andželo krepšininkai po pakankamai atkaklios kovos rezultatu 119:112 (35:19, 25:28, 29:40, 30:25) palaužė Orlando „Magic“ ekipą. Dalį rungtynių „Lakers“ teko verstis be aukštaūgio Anthony Daviso – smūgį į akį gavęs krepšininkas paliko aikštę ir rungtynių nebetęsė.

Tiesa, Daviso trauma neatrodė ypatingai rimta. Tikėtina, jog Franko Vogelio vadovaujamas „Lakers“ trenerių štabas nusprendė nerizikuoti aukštaūgio sveikata draugiškose pasiruošimo rungtynėse. Per 10 sužaistų minučių AD spėjo pasižymėti 9 taškais ir 10 atkovotų kamuolių.

26 minutes aikštėje praleidęs LeBronas per jas surinko 20 taškų (6/12 dvit., 0/3 trit., 8/10 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus bei 5 klaidas. Neįprasta, tačiau Jamesas rungtynes baigė turėdamas blogiausią „+/-“ rodiklį savo komandoje: -11.

„Lakers“: Kyle'as Kuzma 25 (5/6 dvit., 5/7 trit.), LeBronas Jamesas 20, Kentavious Caldwell-Pope'as 17, Dionas Waitersas 12 taškų.

„Magic“: D.J. Augustinas 21 (5 rez.perd.), Michaelas Carteris-Williamsas 15, Aaronas Gordonas 14, Terrence'as Rossas 12, Nikola Vučevičius 10 taškų.

Pergalę į savo sąskaitą įsirašė ir dar iki ilgosios pertraukos į visus klausimus atsakę „Bucks“, kurie rezultatu 131:122 (38:33, 42:27, 29:32, 22:31) įveikė Sakramento „Kings“ ekipą. Geriausią pergalių ir pralaimėjimų santykį visoje lygoje turintis Milvokio klubas išsivertė be rimtesnės lyderių pagalbos – 4 iš 5 starto penketo žaidėjų aikštėje praleido po mažiau nei 20 minučių.

Į šią kategoriją pakliuvo ir antrojo paeiliui naudingiausio lygos krepšininko titulo siekiantis Antetokounmpo. Graikų antžmogis sužaidė vos 16 minučių, tačiau per jas spėjo pasižymėti 15 taškų (2/4 dvit., 0/3 trit., 11/13 baud.), 9 atkovotais kamuoliais ir 6 rezultatyviais perdavimais.

„Bucks“: Kyle'as Korveris 22 (5/8 trit.), Brookas Lopezas 21 (19 min., 4/6 trit.), Giannis Antetokounmpo 15, Donte DiVincenzo 13, Robinas Lopezas 12, Khrisas Middletonas 11 taškų.

„Kings“: Buddy Hieldas 19, Kentas Bazemore'as 16 (8 atk.kam.), Bogdanas Bogdanovičius 13, Corey Breweris 12, Nemanja Bjelica 11, Cory Josephas ir DaQuanas Jeffriesas po 10 taškų.

Pirmąsias reguliariojo sezono pratęsimo rungtynes klubai žais jau artėjančią savaitę. „Lakers“ naktį iš ketvirtadienio į penktadienį susitiks su „Clippers“ krepšininkais, o „Bucks“ viena naktimi vėliau susigrums su Bostono „Celtics“.