Visas rungtynes užtikrintai pirmavę „grizliai“ iniciatyvą varžovams atidavė ketvirtame kėlinyje.

Tuomet svečių gretose siautėjo iš viso 24, o iš jų per paskutinį ketvirtį 18 pelnęs Terrence'as Rossas. Jo taiklūs du tolimi šūviai, kai likus žaisti mažiau nei dvi minutes rezultatas buvo lygus 112:112, nulėmė „Magic“ pergalę.

Nugalėtojams Michaelas Carter-Williamsas pelnė 20, o Nikola Vučevičius pridėjo 19 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Memfio ekipoje lyderio vaidmuo atiteko J. Valančiūnui. Lietuvis per 36 min. pelnė 27 taškus (9/10 metimai, 9/13 baudos), atkovojo 16 kamuolių, perėmė kamuolį, blokavo metimą. JV surinko jau 32-ą savo dvigubą dublį šį sezoną.

Dillonas Brooksas ir Ja Morantas pridėjo po 21 tašką.

„Manau, kad vyrukai labai gerai žaidėjo pirmoje rungtynių dalyje, tačiau „Magic“ antrojoje pradėjo žaisti intensyviau ir per du kėlinius surinko 70 taškų. Su tuo negalime susitaikyti. Manau, kad šįkart mums koją pakišo prasta gynyba“, – sakė Memfio komandos strategas Tayloras Jenkinsas.

Kitas rungtynes „Grizzlies“ žais ketvirtadienį išvykoje su Portlando „Trail Blazers“.