„Pacers“ visas rungtynes vijosi varžovus, o trečiame kėlinyje atsiliko net 19 taškų, tačiau sugebėjo pakilti į lemiamą šturmą.

Paskutiniame kėlinyje aikštės šeimininkai išlygino rezultatą, o verpstę po varžovų krepšiu atlikęs D. Sabonis metimu per Danielį Theisą išvedė „Pacers“ į priekį 107:104. Vis dėlto svečiai pergalės taip lengvai iš rankų neišleido ir po taiklių baudų metimų triumfavo.

Ši pergalė leido „Celtics“ užsitikrinti vietą NBA atkrintamosiose varžybose šeštus metus iš eilės.

D. Sabonis per 42 min. pelnė 28 taškus (13/23 metimai, 2/2 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį. Aikštės šeimininkams daugiausiai šį sezoną po sugrįžimo į aikštę sausio pabaigoje pelnė Victoras Oladipo. Jo sąskaitoje 27 taškai. T.J. Warrenas pridėjo 22, Mylesas Turneris – 16.

Nugalėtojams Jaysonas Tatumas pelnė 30 taškų, Gordonas Haywardas – 27 (10 atk.k.), Danielis Theisas – 20, Marcusas Smartas – 16.

„Pademonstravome daug kovotojo dvasios, kai sugrįžome į rungtynes ir atkūrėme intrigą. Kitą kartą būsiu dar geresnis“, – po rungtynių žadėjo V. Oladipo.

„Pacers“ už kalbas su teisėjais gavo dvi technines pražangas per rungtynes, o Indianos komandai dėl traumų padėti negalėjo trys žaidėjai – pagrindinis įžaidėjas Malcolmas Brogdonas, atsarginiai Jeremy Lambas ir Dougas McDermottas.

Kitas rungtynes „Pacers“ žais šeštadienį išvykoje su Filadelfijos „76ers“.