Antrame mače paeiliui „Bucks“ rungtyniavo be kelį susižeidusio naudingiausio praėjusio sezono krepšininko Giannio Antetokounmpo.

Naudodamiesi tuo „Nuggets“ krepšininkai antrame kėlinyje buvo atitrūkę 16 taškų skirtumu. Paskutinio ketvirčio metu svečiai priartėjo kovine 5 taškų distancija, tačiau Denverio ekipa, kurios generaliniu direktoriumi dirba Artūras Karnišovas, nesuskydo.

Į pergalę šeimininkus vedė Jamalo Murray ir Paulo Millsapo tandemas, surinkęs 41 tašką.

J. Murray trečio kėlinio pabaigoje pasižymėjo ir triuškinančiu dėjimu į krepšį per D.J. Wilsoną. Nors teisėjai, žiūrovų apmaudui, užfiksavo abejotiną pražangą puolime, efektingas epizodas įkvėpė „Nuggets“ lemiamam ketvirčiui.

Nepaisant pralaimėjimo, „Bucks“ vis dar lenkia artimiausią persekiotoją Los Andželo „Lakers“ 4 pergalėmis, tiesa, yra sužaidę trejomis rungtynėmis daugiau.

„Nuggets“: Jamalas Murray 21, Paulas Millsapas 20 (10 atk. kam.), Jerami Grantas 19, Gary Harrisas 15;

„Bucks“: Kyle'as Korveris 23, Sterlingas Brownas 16, Robinas Lopezas 11, D.J. Wilsonas 10.

Kiti rezultatai:

Jutos „Jazz“ (41/23) – Toronto „Raptors“ (46/18) 92:101 (22:27, 29:30, 19:19, 22:25)

„Jazz“: Joe Inglesas 20, Royce'as O'Neale'as 15, Mike'as Conley 13, Donovanas Mitchellas 11.

„Raptors“: Serge'as Ibaka (5/7 trit., 13 atk. kam.) ir Pascalis Siakamas (11 atk. kam., 8 rez. perd.) – po 27, Kyle'as Lowry 21, Mattas Thomasas 9.

Atlantos „Hawks“ (20/46) – Šarlotės „Hornets“ (22/42) 143:138 (32:32, 34:31, 32:31, 24:28, 21:16)

„Hawks“: Trae Youngas 31 (16 rez. perd., 6 kld.), Johnas Collinsonas 28 (12/13 dvit., 11 atk. kam.), Camas Reddishas 22, Dewayne'as Dedmonas 14;

„Hornets“: Terry Rozieras 40, Devonte' Grahamas 27 (10 rez. perd.), Calebas Martinas 23 (5/6 trit.), Cody Martinas 11.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)