Jonas Valančiūnas per 32 min. nugalėtojams pelnė 27 taškus (10/12 dvit., 0/1 trit., 7/10 baud.), atkovojo 17 kamuolių (iš jų 7 puolime), atliko du rezultatyvius perdavimus, atliko 3 blokus, 3 kartus prasižengė, jam būnant ant parketo „grizliai“ pelnė 14 taškų daugiau nei varžovai (+/- rodiklis +14).

J. Valančiūnas jau per pirmą mačo pusę užfiksavo savo 32-ąjį dvigubą dublį.

Nuo pirmų mačo minučių atitrūkę šeimininkai diktavo sąlygas pirmoje mačo pusėje, o prie įtikinamos šeimininkų persvaros solidžiai prisidėjo JV, per pirmus du kėlinius pelnęs net 21 tašką. Prieš antrą mačo pusę „grizliai“ pirmavo 66:45.

Po pertraukos šeimininkai kontroliavo situaciją, neleido svečiams grąžinti didesnės intrigos bei atsitiesė po penktadienio nesėkmės prieš Dalaso „Mavericks“.

Po rungtynių J. Valančiūnas buvo paklaustas, ar komanda stebi turnyro lentelę.

„Taip, juk tam jau laikas, ar ne? Stebime turnyro rikiuotę. Norime kilti vis aukščiau ir aukščiau, tad pergalės yra išties labai svarbios“, – atsakė J. Valančiūnas.

„Grizzlies“ sirgaliai audringais plojimais sutiko bei po mačo išlydėjo 43-ejų Vince'ą Carterį, kuris Memfio ekipos marškinėlius vilkėjo 2014-2017 metais. Po sezono tašką karjeroje ketinantis dėti V. Carteris paskutinį kartą profesionalo karjeroje lankėsi „Grizzlies“ arenoje.

„Grizliai“ išlygino pergalių ir pralaimėjimų santykį (32/32) ir Vakarų konferencijoje užima 8-ą poziciją, artimiausią konkurentę Portlando „Trail Blazers“ ekipą lenkdami 4 pergalėmis.

Antradienį Memfio ekipa namie priims Šarlotės „Hornets“.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 27, Ja Morant 24 (4/8 dvit., 4/4 trit., 4/6 baud., 6 rez. perd.), Joshas Jacksonas 17, Dillonas Brooksas ir DeAnthony Meltonas po 13 taškų.

„Hawks“: John Collins 27, Trae Young 16, Kevin Huerter 11, Jeff Teague 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (71)