Tayloro Jenkinso kariauna išvykoje 96:121 (28:33, 21:28, 16:34, 31:26) turėjo pripažinti Dalaso „Mavericks“ (39-25) komandos pranašumą.

J. Valančiūnas per 28 minutes įmetė 14 taškų (7/8 dvit.), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą bei kartą suklydo.

Šeimininkų gretose spindėjo europiečių Kristapo Porzingio ir Luka Dončičiaus tandemas. Latvis surinko 26 taškus ir 11 atkovotų kamuolių, o slovėnas – 21 tašką ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Triuškinančią persvarą „Mavericks“ įgijo trečiajame kėlinyje. Tuomet Ricko Carlisle'o auklėtiniai laimėjo atkarpą 25:6 bei nutolo 86:55.

„Mavericks“: Kristapas Porzingis 26 (11 atk. kam., 4 blk.), Luka Dončičius 21, Sethas Curry 15, Courtney Lee 14.

„Grizzlies“: Joshas Jacksonas 16, Dillonas Brooksas 15, Jonas Valančiūnas 14 (11 atk. kam.), Ja Morantas 11 (8 rez. perd.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)