Nate'o McMillano auklėtiniai svečiuose 108:102 (29:25, 33:21, 27:26, 19:30) įveikė Čikagos „Bulls“ (21-42), o D. Sabonis tapo klubo dvigubų dublių rekordininku.

49-ąjį sezono dvigubą dublį surinkęs lietuvis susilygino su Troy'umi Murphy, kuris tokį pasiekimą gindamas „Pacers“ garbę užfiksavo 2008-2009 metų sezone.

D. Sabonis per 36 minutes į „Bulls“ krepšį įmetė 24 taškus (9/13 dvit., 1/3 trit., 3/6 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 7 kartus suklydo.

Pamatus pergalei Indianapolio ekipa padėjo antrojo kėlinio pabaigoje, kai spurtavo 17:4 bei atsiplėšė 62:46. Šeimininkai mačo pabaigoje mėgino vytis, tačiau laiko tai padaryti jiems neužteko.

„Bulls“: Coby White’as 26, Shaquille’as Harrisonas 25, Denzelis Valentine’as 13.

„Pacers“: Domantas Sabonis 24 (12 atk. kam.), Victoras Oladipo 16, Mylesas Turneris 15 (8 atk. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (77)